Тимчасово окупований російськими загарбниками Сєвєродонецьк (свіжі відео та фото)

24-07-2023

]]>Час Пік: Замість навчання - зомбування пропагандою: у мережі показали зруйновану школу Сєвєродонецька.]]>

Освітній процес у тимчасово окупованому Сєвєродонецьку фактично зупинено. Мабуть, немає навчальних закладів, які не постраждали від дій російської армії.

Як видно на кадрах, у будівлю школи були прямі влучення, пробитий дах, усередині панує хаос, все перевернуте та підозріло порожньо, якщо говорити про обладнання.

Водночас, позбавивши дітей можливості здобувати знання, росіяни займаються агресивною пропагандою. Так, за даними Telegram-каналу, до Сєвєродонецька було завезено партію пропагандистської дитячої літератури, яка використовуватиметься для "навчання" дітей. Таким чином, в окупованому місті створюються всі умови для того, щоб діти деградували без навчального процесу, але при цьому були напхані російською пропагандистською літературою.

Сєвєродонецьк онлайн: Окупанти у Сєвєродонецьку хизуються баскетбольним майданчиком, відкритим ще у 2019 році.

Рашисти опублікували відео, в якому радіють тому, як виглядає Сєвєродонецьк за рік після військової окупації.

Зокрема, на відео видно сквер «Дитяче містечко».

«Незабаром таких спортмайданчиків буде багато», - написали загарбники.

Проте жодного нового елементу на майданчику не помітно. Більше того, зруйноване покриття ніхто не відновлює.

Нагадаємо, що баскетбольний майданчик на території скверу «Дитяче містечко» (біля будинку 29 на проспекті Космонавтів) відкрили у листопаді 2019 року. Сам сквер відновлювали кілька років.

]]>Час Пік: Як зараз виглядає центральна бібліотека Сєвєродонецька]]>

северодонецк библиотека

Загарбницька російська армія зруйнувала не лише будинки та об'єкти інфраструктури, а й культурні, освітні об'єкти. Так, у тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області росіяни знищили бібліотеку.

Кадри датовані липнем 2023 року. На них показано, що будівля бібліотеки зазнала серйозних пошкоджень внаслідок обстрілів. Навіщо було цілеспрямовано обстрілювати бібліотеку, яка не є військовим об'єктом, можуть відповісти лише злочинці армії рф.

Відновленням будівлі, звісно, ніхто не займається, якщо воно взагалі можливе. Навіть навести лад нікому. Місяць за місяцем книги залишаються на стелажах під впливом природного середовища...

За матеріалами ]]>Час Пік]]> та Сєвєродонецьк онлайн