Свято завітало і в Боброве

26-09-2021

У неділю, 26 вересня, мешканці та гості невеличкого села Боброве Борівського старостинського округу Сєвєродонецької міської територіальної громади відсвяткували 251-шу річницю від дня утворення  села.

Села, як і люди мають свою історію. Село Боброве невелике, але для багатьох його мешканців – це маленька Батьківщина. З великою пошаною і любов'ю ставляться до рідного села його мешканці.

Головним ініціатором  та організатором урочистостей для мешканців цього населеного пункту стала місцева мешканка, ВПО з Луганська, мобілізаторка груп самодопомоги Сєвєродонецької міської територіальної громади Українського жіночого фонду «Жінки ООН», заступник директора БО «Карітас Сєвєродонецьк», голова «Центру соціальної згуртованості та самоорганізації громади» смт. Борівське Олена Небеська.

Почесними гостями свята були керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк, заступники керівника Ігор Робочий та Тетяна Верховська, помічник народного депутата України Олексія Кузнєцова Юрій Шверк та староста Борівського старостинського округу Лідія Афанас'єва.

«Вітаю вас зі святом, шановна громадо! Вже вдруге мені пощастило вітати вас з Днем селища. У вас як завжди святково, згуртовано та радісно. Ви підтримуєте один одного. Я сподіваюся, що ви й надалі будете підтримувати свої традиції. Військово-цивільна адміністрація, наскільки це можливо, буде підтримувати розвиток Бобрового», - поздоровив мешканців Бобрового Олександр Стрюк. Подарунками з нагоди Дня села було нагороджено найактивніших та найавторитетніших жителів громади.

Від громади села Боброве до керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка  зі словами подяки  звернулася Олена Небеська:  «Шановний Олександр Сергійович, від імені  громади прийміть слова щирої вдячності за професіоналізм, компетентність та відданість справі. Висловлюємо величезну подяку за плідну роботу, за старання й наполегливу працю, за виявлену самовідданість і терпіння під час пожежі на території нашої громади. Дякуємо за вашу працьовитість, індивідуальний підхід і чуйне ставлення до кожного жителя громади. Успіхів вам  в такій нелегкій, але важливій справі. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки соціальної сфери нашого села».

Слова вдячності  від імені громади Олена Небеська висловила й заступнику керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Тетяні Верховській, яка опікується проблемами старостинських округів, без підтримки якої було б дуже важко розбудовувати громаду та підтримувати її життєдіяльність, за те, що завжди поруч під час вирішення різноманітних питань.

Подякували й старості Борівського старостинського округу Лідії Афанас’євій за плідну роботу на благо громади, за те, що вкладає частку себе у розвиток громади.

Своїй малій Батьківщині – селу Боброве присвячували вірші, творчі  колективи та виконавці Борівського клубу  від душі й з великою любов’ю до свого рідного краю, до своїх земляків співали відомі українські пісні.

До вітань приєдналася й місцева підприємиця Лариса Летюча. Вона окремо подякувала Олені Небеській за створення у Бобровому Центру соціальної згуртованості та самоорганізації громади, за організацію чудового свята. Святковим подарунком від Лариси Летючої для всіх присутніх був виступ  української співачки, переможиці телепроекту "Народна зірка" Олени Яловик.

Глядачі не стримували своїх емоцій: не просто аплодували, а ще й підспівували, а найсміливіші навіть танцювали! Завершилося свято частуванням улюбленими українськими стравами.