Світлій пам'яті: пішов з життя Віктор Кузло

02-12-2021

Пішов з життя відомий у нашому місті лікар, справжній професіонал своєї справи  Почесний громадянин міста Сєвєродонецька Віктор Григорович Кузло.

Лікар-хірург, засновник хірургічної служби Сєвєродонецька. Працював лікарем-хірургом з 1969 року, а з 1981 року завідував хірургічним відділенням. В 2011 році очолив Центр надання хірургічної допомоги.

В 2019 році був нагороджений почесною відзнакою «За сприяння відродженню Луганщини».

Усі заслуги видатного лікаря перед людьми важко переоцінити. Його золоті руки та велике серце, величезний досвід і покликання врятували безліч  життів.

Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрації глибоко співчувають з приводу смерті Кузло Віктора Григоровича. Низко схиляємо голови та висловлюємо слова підтримки і співчуття його рідним та близьким.

Прощання з Кузло Віктором Григоровичем відбудеться 02 грудня  о 14.00 в ритуальній залі міського моргу.