Спортивна мозаїка

22-12-2016

16 грудня в м. Бахмут проходив Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 1998 р.н. та молодше. У змаганнях взяли участь 12 команд з Луганської та Донецької областей. Поліна Батищева стала кращою у бігу на 400 м (результат 1.02,7) та посіла друге місце на дистанції 800 м (2.29,2). Єлизавета Ляшенко була третьою у стрибках у довжину, показавши результат 4 м 74 см. Також бронзову винагороду здобув Богдан Пивоваров у бігу на 60 м з результатом 7,6 с.
Підготували призерів тренери-викладачі Микола Трембач і Станіслав Кулєш.
З 16 по 18 грудня у Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-2004 і 2005-2006 р.н. У змаганнях взяли участь 400 спортсменів з Харкова, Києва, Запоріжжя, Дніпра, Слов'янська, Краматорська, Сєвєродонецька, Сум, Чернігова, Черкас.
У турнірі брали участь найсильніші дзюдоїсти України, серед яких переможці не лише всеукраїнських турнірів, а й міжнародних, майстри спорту. Тому нашим дзюдоїстам було нелегко.
Вихованець КДЮСШ-1 Матвій Бурков посів 1 місце у ваговій категорії 23 кг. Він був наймолодшим у цьому турнірі і навіть у своїй віковій категорії.
Артем Бурков і Богдан Рисухін були третіми у своїх вагових категоріях.
Тренуються хлопці у Олександра Тарельніка.

Відділ молоді та спорту міської ради