Сєвєродонецькі спортсменки з настільного тенісу серед переможців на міжнародному турнірі Mini Drzonków Cup 2022

29-08-2022

У польському місті Зелена Гура (район Drzonków, що знаходиться поблизу з кордоном Німеччини). відбулося одне із найбільших змагань з настільного тенісу – турнір Mini Drzonków Cup 2022. На ньому кадетки КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області Кіра Полтавченко та Олена Чернявська посіли третє місце у командних змаганнях.

В Зелені Гурі - місті-побратимі Сєвєродонецька розташований відомий спортивний центр з п’ятиборства. У ньому і проводився з 25 по 28 серпня турнір з настільного тенісу Mini Drzonków Cup 2022, який останні декілька років набув надзвичайно великої популярності. В турнірі приймали участь понад 200 тенісистів із різних країн Європи – Польщі, Німеччини, Литви, Люксембургу та України.

У програмі Mini Drzonków Cup – командні, парні та індивідуальні змагання.

Тенісистам з України вдалось вибороти бронзові медалі - кадетки КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Кіра Полтавченко та Олена Чернявська посіли третє місце у командних змаганнях.

Займався підготовкою дівчат до змагань їх тренер з КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Олександр Мінін.

Як зазначають учасники змагань конкуренція була дуже гострою, і отримати більше призів не дозволили суперники, які дуже добре підготувалися до змагань. А наші спортсмени у зв’язку із повномасштабною збройною агресією російської федерації проти України змушені тренуватися в евакуації.

У будь-якому разі, для сєвєродонецьких тенісисток турнір став хорошою школою, дозволив їм піднятися на новий рівень майстерності.

Вітаємо спортсменок Кіру Полтавченко та Олену Чернявську і їх тренера Олександра Мініна та бажаємо подальших успіхів!

]]>Світлини: КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]>