Ви тут:

Сєвєродонецькі педагоги вчилися виховувати патріотів

05-01-2017
Категорія: 

4 січня в Сєвєродонецькому Центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді пройшли чергові збори голів шкільних методичних об’єднань класних керівників.

Подібні збори вчителів відбуваються регулярно. Однак цей захід відрізняється від інших тим, що він проходив у форматі тренінгу з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці». Членів міського методичного об’єднання класних керівників навчали інноваційним та інтерактивним формам роботи з прищеплення підростаючому поколінню любові до Батьківщини. Заняття проводила заступник директора СЗШ №6, очільник міського методичного об’єднання класних керівників Світлана Вікторівна Демчук. Однією з особливостей заходу вона називає проведення заняття в практичній формі, що сприяє кращому засвоєнню отриманих знань.

«Національно-патріотичне виховання дуже важливе для підростаючого покоління. Кожній людині треба з малку прищеплювати любов до Батьківщини, її національних, культурних та історичних надбань. Важлива роль у національно-патріотичному вихованні молоді належить учителям, оскільки саме в шкільному віці в людини формується світогляд, вона стає повноцінним членом суспільства. Потрібно виховати школярів свідомими громадянами нашої країни. Це буде запорукою кращого майбутнього української державності. Тому метою нашого заходу є підвищення рівня теоретичної та методичної підготовки класних керівників щодо питань патріотичного виховання учнів в умовах сьогодення», – вважає Світлана Вікторівна та методист КУ «Сєвєродонецький методичний центр» Тамара Єрмоленко.

У ході тренінгу керівник ММО познайомила своїх колег із сучасними методиками у сфері національно-патріотичного виховання молоді. Завершилися збори екскурсією в «Зал слави» ЦТКЕУМ, відвідування якого, на думку організаторів заходу, можна вважати одним з елементів виховання патріотизму в молоді. 

«СВ»

Рейтинг: 
1
Средняя: 1 (1 оценка)