Сєвєродонецька  ТЕЦ  розпалила котли, опалення включено в усьому місті

28-10-2019

О 14:40 включено у роботу опалювальне обладнання ДП «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль», тепло з’являється в оселях городян. Проте варто враховувати велику протяжність теплотрас від ТЕЦ до міста, тому в деяких районах тепло в радіаторах опалення з’явиться лише під ранок.

На жаль, не в усіх будинках тепло буде сьогодні: порив внутрішньоквартального колектору відбувся на вулиці Горького. Там проводяться відновлювальні роботи. Крім того, в деяких квартирах можливі пориви в радіаторах опалення, через це такі будинки треба буде відключати від подачі теплоносія.

Проте фактом є те, що опалювальний сезон почався у Сєвєродонецьку 28 жовтня, як це і передбачалося рішенням виконавчого комітету. Виконавча влада Сєвєродонецька не допустила цього року жодних  суттєвих проблем у комунальному господарстві міста. Усе в місті працює.

Средняя: 3 (2 оценок)