Сєвєродонецька міська рада вирішила питання проїзду пасажирів у Борівське

15-04-2020

Сьогодні поновлені пасажирські перевезення з Сєвєродонецька на Борівське, особлива подяка за це першому заступнику міського голови Сєвєродонецька Олегу Кузьмінову та голові ЛОДА Сергію Гайдаю. Як вже повідомлялося, Кабінет Міністрів України як один з гарантійних заходів щодо попередження поширення коронавірусу заборонив регулярні приміські пасажирські перевезення. Саме таким є маршрут Сєвєродонецьк-Борівське, тому він був скасований на час карантину.

Проте багато жителів Борівського працюють на підприємствах Сєвєродонецька, і їм треба дістатися до місця роботи. Для цього було знайдене законне рішення – міський автобусний маршрут №5 було продовжено від селища Сиротине до селище Борівське. Вартість проїзду від м.Сєвєродонецька до с.Борівське згідно рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради №249 від 10.04.2020 р., становить 10 грн. Посадка виключно по посвідченням, які надає Сєвєродонецька міська рада за заявами підприємств та установ – відповідно до розпорядження міського голови Сєвєродонецька №109-1 від 06.04.2020р.

Сьогодні, 15 квітня, на міські маршрути Сєвєродонецька у рейс вийшли 42 автобуси та 17 тролейбусів, усі транспортні засоби пройшли дезінфекцію.

Средняя: 5 (2 оценок)