Ви тут:

Офіційно: опозиційні депутати заблокували проведення майбутніх сесій у скайп-режимі

15-04-2020
Категорія: 

Як вже повідомлялося, 10 квітня на вимогу виконавчого комітету була невідкладно проведена ]]>80-а сесія Сєвєродонецької міської ради]]>. Невідкладність була пов’язана з тим, що з обласного бюджету до міського була надана субвенція близько 4 млн.грн. для придбання ліків та медичних матеріалів. Сесія проводилася у режимі Скайп-конференції, до центрального комп’ютера були підключені депутати, логіни яких малися на час скликання сесії в оргвідділі міської ради. Сесія відбулася, відеозапис сесії можна переглянути у цьому повідомлені.

В понеділок, 13 квітня, оргвідділ міської ради почав підключати до скайп-чату «Сесія Сєвєродонецької міської ради» інших депутатів, які зазначені у переліку осіб, що обрані депутатами Сєвєродонецької міської ради, розміщеному на сайті ЦВК. Проте відразу після цього певні депутати і не депутати встановили контроль над цим службовим чатом. Спочатку депутат Ольга Лішик, не маючи на це жодних повноважень, включила до списку учасників чату Сергія Зарецького, який депутатом міської ради не є. Потім останній почав закидувати службовий чат своїми повідомленнями. З’ясувалося, що чат у Скайпі не має функції адміністрування особою, яка чат створила, і таким чином он-лайн-майданчик для проведення сесії опозиційні депутати перетворили в черговий політичний міні-мітинг.

У зв’язку з цим розпорядження міського голови від 10.04.2020р. №114, яким передбачалося проведення сесії в он-лайн режимі, було скасоване Вячеславом Ткачуком.

Наразі Сєвєродонецька міська рада веде переговори про придбання у фірми Майкрософт 50 ліцензій на програмний продукт «Скайп-бізнес», у якому є функціонал адміністрування скайп-конференцією. Така програма буде установлена у 35 осіб, які на офіційному сайті Центральної виборчої комісії зазначені як депутати Сєвєродонецької міської ради та у членів виконкому (крім працівників виконавчих органів міської ради). Після цього проведення сесій міської ради та засідань виконкому на весь час карантину буде проводитись виключно в он-лайн режимі, як того сьогодні вимагає закон України. Сподіваємось, що це відбудеться у найближчі дні.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)