Ви тут:

Сєвєродонецька багатопрофільна лікарня посилює обізнаність медпрацівників в питаннях профілактики та контролю інфекцій

07-06-2023
Категорія: 

Обізнаність медичних працівників в питаннях профілактики та контролю інфекцій є надзвичайно важливою, актуальною та потрібною в умовах деокупації захоплених рашистами територій України.

В КНП "Сєвєродонецька багатопрофільна лікарня" цьому питанню також приділяють посилену увагу та забезпечують навчання медичного персоналу. Так, головна медична сестра Толокольнікова А.М. разом з експертом за напрямом "Сестринська справа" Департаменту охорони здоров'я ЛОВА Яковлєвою О. Г. взяла участь в практичній конференції "Роль медичних сестер у програмах профілактики та контролю інфекцій", яка присвячена актуальним питанням професійної діяльності, основним аспектам програми профілактики та контролю інфекцій, ролі медичних сестер України у реалізації програм в умовах війни.

Захід відбувся 1 червня у Києві в Центрі розвитку медсестринства МОЗ України. Організатором конференції виступило Міністерство охорони здоров'я України за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Учасники конференції покращили знання та навички з питань профілактики та контролю інфекцій, медичної допомоги і психологічної підтримки пацієнтів. Модератори в доступній формі розповіли про міжнародний досвід у цій галузі та поділилися теоритичним і практичним досвідом з учасниками заходу. 

З отриманими новими знаннями та методами профілактики і контролю інфекцій Ангеліна Толокольнікова найближчим часом поділиться з колегами - медичними сестрами та братами КНП "Сєвєродонецька багатопрофільна лікарня", а також інших медичних закладів Сєвєродонецької міської територіальної громади. 

 

Використано світлини та інформацію: ]]>Департамент охорони здоров’я Луганської ОДА]]> - ]]>https://www.facebook.com/dozloda/posts/pfbid0NUADAzqpBFDyr5u41T3M7vJhuxK...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)