Ви тут:

Фахівці Сєвєродонецького міського центру зайнятості у Черкасах допомогли переселенцю з Лисичанська Олексію Чернову працевлаштуватися в Попаснянській МВА

07-06-2023
Категорія: 

В ]]>Луганському обласному центрі зайнятості]]> повідомили, що участь у громадських роботах допомогла переселенцю з Луганщини отримати постійне місце роботи.

Олексій Чернов переїхав до Черкас з Лисичанська. Під час чергового відвідування гуманітарного хабу Попаснянської МВЦА чоловік звернувся до консультантів Сєвєродонецького міського центру зайнятості, які працюють у хабі. Олексію запропонували взяти участь у оплачуваних громадських роботах.

Чоловік погодився на пропозицію і у травні цього року працював підсобним робітником. А вже наступного місяця йому запропонували постійну роботу водієм категорії В. Отже, з 6 червня він працює у відділі фінансово-господарського забезпечення Попаснянської міської військової адміністрації.

Якщо ви шукаєте роботу – звертайтеся до фахівців Луганської обласної служби зайнятості!

Підтримка з питань зайнятості:

- телеграм-канал: ]]>https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk]]>

- вайбер-канал: ]]>https://cutt.ly/jLaYiYr]]>.

 

За інформацією: ]]>Луганський обласний центр зайнятості]]> - ]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02bds7f2ocqGSoiiq...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)