Сєвєродонецьк відсвяткував 87 річницю! Про головні та найяскравіші події свята – у матеріалі

31-05-2021

Сєвєродонецьк розпочав святкування своєї 87-ї річниці з початку тижня. Головні події свята відбувались у неділю, 30 травня. День міста традиційно збігається з Днем хіміка, а отже відзначати було що. А головне, як!

Яскраво розпочались на площі Перемоги показові виступи з Дзюдо і Самбо на відкритому повітрі. Спортивний день продовжився велопробігом.

На площі традиційно дітей розважали циркова програма від СДЮК «Юність» та ігрова програма для дітей від Центру дитячої та юнацької творчості.

Містяни та гості міста могли просто неба захопитись різноманіттям від сєвєродонецьких митців. Це і живопис, і графіка, й інсталяції авторів, учасників пленерів Сєвєродонецької галереї мистецтв; сучасне народне мистецтво від членів Національної спілки народних майстрів України, народних самодіяльних митців та майстрів м. Сєвєродонецька та регіону; майстер-класи; виставка робототехніки та віртуальної реальності («Комп’ютерна Академія «ШАГ») та показові виступи вихованців гуртка «Судномоделювання» Станції юних техніків.

Святкову концертну програму розпочали виступи творчих колективів міського Палацу культури, СМЦДЮТ, СДЮК «Юність», а також військового оркестру «Едельвейс».

]]>З Днем народження міста вітали очільник Луганщини Сергій Гайдай, керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк, лунали привітанняз Днем міста від Надзвичайного і Поважного Посла Литовської Республіки в Україні Вальдемараса Сарапінаса, які зачитала помічник Консула  Литовської Республіки в луганській області, місті Сєвєродонецьк Анастасія Гидулянова; з вітальним словом виступив Почесний Консул Литовської Республіки в луганській області, місті Сєвєродонецьк Робертас Габулас; поздоровив й Преосвященнійший Іринарх, єпископ Новопськовський, вікарій Сєвєродонецької єпархії.]]>

Ще одним урочистим моментом свята стало нагородження шанованих людей міста Сєвєродонецька почесними відзнаками, грамотами та цінними подарунками.

Так, розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської ВЦА присвоєно Звання «Почесний громадянин Сєвєродонецька» ДРАГОМИРЕЦЬКОМУ Євгену Христофоровичу, учаснику бойових дій у Другій світовій війні, колишньому головному лікарю Сєвєродонецького міського онко-диспансеру, відзначаючи його бойові заслуги та вагомий особистий внесок у розвиток медицини міст, та КРИВОХИЖІ Василю Івановичу, ветерану ПрАТ „СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ”, відзначаючи його багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті міста та з нагоди 70-річчя ПрАТ „СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ”.

Із задоволенням публіка зустріла українську зірку Злату Огнєвіч. Її запальний виступ, чарівний сценічний костюм і щира посмішка дали старт вечірньому концерту.

Зорепад у Сєвєродонецьку набрав обертів, і на сцену вийшов Заслужений артист України Арсен Мірзоян. Його оксамитовий голос линув над містом, кличучи Джеральдіну. ]]>Свої серця виконавцю остаточно було віддано після «чарівної пісні кохання» «Луганщина – пісня моя».]]>

]]>Симфо-шоу від сучасного кроссовер-оркестру PRIME ORCHESTRA феєрічно увірвалось у концертну програму свята. ]]>Дивовижне енергійне шоу з неперевершеними у своєму професіоналізмі музикантами, диригентом та солістами розгойдали публіку хітами «Prodigy», Deep Purple – “Smoke on the water, “Backstreet boys” та іншими потужними речами.

Ну а ефектна поява кавер-групи «Дебош» зі світловим шоу стала завершальною «гарячою» крапкою вечора. Таким молодим і рухливим Сєвєродонецьк, як у свої 87, ще не був!

Більше фото зі свята за посиланнями:

]]>https://www.facebook.com/radasever/posts/4074959345933889]]>

]]>https://www.facebook.com/radasever/posts/4075026029260554]]>