Ви тут:

Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 31.05.2021)

31-05-2021
Категорія: 

19-24 травня в м. Переяслав Київської області проводився чемпіонат України зі спортивного орієнтування (дорослі, юніори, юнаки, бігом), Кубок України (етапи, бігом), а також чемпіонат України зі спортивного орієнтування (бігом) серед ветеранів.

У змаганнях брали участь більш 500 учасників із областей: Харківська, Дніпропетровська, Житомирська, Вінницька, Івано-Франківська, Київська та м. Київ, Черкаська, Херсонська, Донецька, Полтавська, Кіровоградська, Сумська, Закарпатська, Волинська.

Луганську область представляли 4 вихованця КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк - тренер-викладач Костіна Олена, яка змагалась у чемпіонаті України серед ветеранів по групі Ж-35.

Спортсмени змагалися на спринтерській, короткій та класичній дистанціях, також брали участь в 3-етапній естафеті.

Найкращий результат показала Костіна Олена, по групі Ж-35 вона була першою на всіх дистанціях чемпіонату.

*   *   *

З 19 по 23 травня цього року в м. Бровари (Київська обл.) проходив Чемпіонат України з плавання в ластах серед дорослих та юніорів. Ці змагання були відбірковими стартами перед дорослим і юнацьким чемпіонатами світу.

Луганську область представляли 13 вихованців Сєвєродонецької ДЮСШ ВВС «Садко».

Всього спортсмени Луганщини завоювали 1 золоту, 7 срібних та 5 бронзові нагороди на Чемпіонаті України серед дорослих. Особливо відзначилися такі спортсмени:

• МСМК Валентина Рєзник стала Чемпіоном України на дистанції 400м плавання з аквалангом, 2-уге місце на дистанції 100м плавання з аквалангом, 3-е місце на дистанції 100м плавання в ластах та дві бронзові нагороди в жіночій естафеті 4 по 100 та 4 по 200м.

• МСМК Володимир Сущенко завоював «срібло» на дистанції 400м плавання в ластах і в естафетному плаванні 4 по 200м серед чоловіків, «бронзу» на 200м плавання в ластах і в естафетному плаванні 4 по 100м серед чоловіків.

• МС Хрипунова Тетяна зайняла друге місце на дистанції 400м плавання в біластах.

• МС Шведов Єгор - срібна і бронзова нагорода в естафетному плаванні 4 по 200 та 4 по 100м серед чоловіків відповідно.

• МС Шепель Альона завоювала бронзову нагороду в жіночому естафетному плаванні 4 по 100м.

Ще більшого успіху домоглися сєвєродонецькі підводники на Чемпіонаті України серед юніорів, завоювавши 5 золотих, 13 срібних та 6 бронзових медалей.

• Так МС Серафима Бесчастна стала Чемпіоном України серед юніорок на дистанції 800м плавання в ластах, була третьою на 100 і 200м плавання в ластах і завоювала дві срібні медалі в естафетному плаванні 4 по 100 та 4 по 200м серед юніорок у складі команди Луганської області (Ляпка М., Прядко Д., Шуліка К., Бесчастна С.). До того ж Серафима на цих змаганнях вперше перевищила норматив Майстра спорту міжнародного класу на дистанції 200м плавання в ластах з результатом 1.34.23.

• Справжній фурор справив виступ Даніла Гальченко, який тричі став Чемпіоном України серед юніорів на дистанціях 50, 100 і 200м в плаванні в біластах, показавши свої найкращі результати і завоював дві срібні нагороди на 400м і змішаному естафетному плаванні 4 по 100м плавання в біластах в складі команди Луганської області (Гальченко Д., Шепель А., Шуліка К., Черенок О.). Також Даніл вперше виконав норматив Майстра спорту України на дистанції 50м в біластах (результат спортсмена 20.49).

• Ксенія Шуліка завоювала перше місце і звання Чемпіона України серед юніорок на дистанції 100м плавання з аквалангом з результатом 43,23.

• КМС Олексій Черенок був третім на дистанції 400м підводне плавання.

Слід зазначити і яскравий виступ самих юних спортсменок в збірній команді Луганської області Маргарити Ляпки і Дар'ї Прядко, які значно поліпшили свої особисті результати і перевищили тимчасовий норматив Майстра Спорту України практично на всіх своїх дистанціях.

Тренери: Золотова О.Ю., Полчанову Т.А., Левіна Д.І., Нестеренко В.М. і Борисова Я.О.

За результатами Чемпіонату України був сформований основний склад національної збірної команди України серед юніорів та серед дорослих, який візьме участь в юнацькому і дорослому Чемпіонатах Світу, які будуть проходити влітку цього року в Італії і Росії відповідно.

Так до складу юнацької команди відібрали Бесчастну Серафиму, Шведова Єгора і Гальченко Даніла, а за дорослу збірну на Чемпіонаті Світу буде виступати Сущенко Володимир.

Спортсмени і тренери висловлюють глибоку подяку Сєвєродонецької військово-цивільної адміністрації і всьому колективу басейну «Садко» (директор Ханювченко О.В.) за прекрасні умови для підготовки до змагань.

*   *   *

Вперше з відкриття відділення спортивного більярду у КДЮСШ4 пройшли змагання з цього чарівного й захоплюючого виду спорту. 20 травня з нагоди святкування Дня міста Сєвєродонецьк, у затишній атмосфері більярдної кімнати КДЮСШ4 пройшла товариська зустріч зі спортивного більярду. Вихованці КДЮСШ4 зустрілися зі  спортсменами КЗ «Луганський регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт».

*   *   *

З 20 по 23 травня в м.Рівне відбувся Чемпіонат України в парній груповій гонці (МТВ). В змаганнях приймали участь команди з Харківської, Чернівецької, Кіровоградської, Рівненської, Луганської, Чернігівської, Донецької, Волинської, Хмельницької, Вінницької, Закарпатської областей та команди з м. Київ.

До складу команди Луганської області увійшли вихованці КДЮСШ 2 та ЛОШВСМ.

В парній груповій гонці:

Юнаки (3 кола * 4,3 км) Данило Сурженко  з  Данилом Соколовим (ЛОШВСМ) здобули ЗОЛОТО.

Дівчата (2 кола * 3,3 км) Ксенія Воронова з Софією Шевченко вибороли БРОНЗУ.

Юних велосипедистів підготував тренер-викладач Євген Ігнатов.

*   *   *

27 травня 2021 року в спортивній залі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи 3 міста Сєвєродонецьк Луганської області відбулася матчева зустріч з волейболу серед дівчат 2005 – 2006 р.н., присвячена Дню міста Сєвєродонецьк.

Сєвєродонецька команда приймала у себе команду смт. Новоайдару. Загалом команди зіграли 6 партій.

З рахунком 5:1 перемогу здобули господарі турніру.

*   *   *

28 травня в КДЮСШ4  проведено Відкриту першість КДЮСШ4 з карате. 88 дітей спортсменів з м. Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Старобільськ прийняли участь у змаганнях.

Для багатьох це були перші кроки у виступах.

Адміністрація КДЮСШ4 висловлює вдячність федерації карате JKS Луганської області щодо організації змагань.

*   *   *

З 28 по 30 травня в м. Горішні Плавні проходив Відкритий чемпіонат міста з боксу, пам’яті Почесного громадянина м. Комсомольська В.П.Мартиненка. На змагання прибули спортсмени з Київської, Полтавської, Дніпропетровської, Луганської, Черкаської, Сумської та Кіровоградської областей. Загалом участь прийняли понад 150 боксерів.

Вихованці КДЮСШ 1 прийняли участь в цьому турнірі та посіли наступні місця: срібло отримали – Хохлов Богдан (вагова категорыя 44 кг), Анікушин Ілля (46 кг) та Скляренко Артем (57 кг), бронзу отримав Погосян Давид в ваговій категорії 60кг.

За результатами проведених боїв команда КДЮСШ 1 посіла 2 командне місце!

Тренери: Сергій Рижий, Вадим Слєпньов.

*   *   *

З 28 по 30 травня в м. Слов’янськ проходив відкритий кубок з дзюдо серед юнаків 2009- 2010 р.н., 2011 – 2012 р.н. та дівчат 2011 – 2013 р.н.

В змаганнях прийняло участь понад 300 спортсменів з Харківської, Донецької та Луганскьої областей.

Дзюдоїсти  КДЮСШ 1 прийняли участь в цьому турнірі та посіли наступні місця: золото вибороли - Мартовицький  Михайло вагова категорія 32 кг, Шевченко Нікіта 42кг та Величко Матвій 60 кг, 2 мысце отримав – Овчаренко Максим 23 кг та на 3 місці – Кучма Давид.

Тренер: Олександр Тарельник.

*   *   *

29 травня вихованці КДЮСШ4 відділення волейболу прийняли участь у відкритому Чемпіонаті Луганської області з пляжного волейболу, гідно дебютувавши серед дорослих команд, та посівши 9-12 місце серед 16 набагато більш досвідчених пар.

*   *   *

29 травня з нагоди святкування Дня міста у КДЮСШ4 пройшла товариська зустріч з футзалу серед дітей (2013-2014р.н) вихованців КДЮСШ4 відділення футзалу (тренер Бублік К.В) та ФК"Прорив" (тренер Колеснік Є.В.).

Юні спортсмени докладали усіх зусиль та продемонстрували особисті сильні сторони і дружні командні стосунки.

*   *   *

29 травня вихованці КДЮСШ 2 завершили Чемпіонат Луганської області з футболу 2021 р. серед юнаків 2008-2009 року народження.

Результати  матчів:

ПІВФІНАЛ:

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Новопсков 6:0

Голи забили: Костянтин Шамугія, Платон Шматько, Богдан Тимошенко.

ФІНАЛЬНИЙ МАТЧ:

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Попасна 2:1

Забитий гол належить Захару Коренєву.

КРАЩИМ ВОРОТАРЕМ ВИЗНАНО Ярослава Гусака, КРАЩИМ НАПАДНИКОМ - Костянтина Шамугія.

Розігравши два матчі вихованці КДЮСШ 2 завоювали СРІБЛО ЧЕМПІОНАТУ!

Юнаків підготував тренер-викладач з футболу Євген Сімбірьов.

*   *   *

29-30 травня на базі КДЮСШ4 пройшли змагання з гімнастики художньої.

*   *   *

30 травня, у День міста Сєвєродонецьк, вихованці відділення черліденгу під керівництвом тренера-викладача Кравченко Еліни  підготували привітання! Для багатьох з юних спортсменок це був дебют. Але всі впоралися зі своїми емоціями , навіть наймолодші, й змогли подарувати глядачам яскраві посмішки та гарний настрій.

*   *   *

30 травня, коли всі відзначали День міста, вихованці КДЮСШ 2 в м.Кремінна приймали учать двома командами у фінальних зустрічах  Чемпіонату Луганської області з футболу 2021 р. серед юнаків 2004-2005 та 2006-2007 року народження.

Юні спортсмени приклали свої зусилля, та впевнено доповнили скарбничку школи  – золотими медалями!!! 

Результати  матчів 2006-2007 р.н.:

ПІВФІНАЛ:

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – МДЮСШ Лисичанськ 4:1

ФІНАЛЬНИЙ МАТЧ :

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Кремінна 3:1

Голи забили: Кирило Кутовий, Іван Козаченко, Євген Боярчук, Олександр Анфімов.

Результати ФІНАЛЬНОГО МАТЧУ 2004-2005 р.н. :

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Кремінна 2:0

Голи забили: Микита Шумейко, Сергій Чередниченко.

Юнаків підготував тренер-викладач з футболу Андрій Микитченко.

*   *   *

30 травня на площі Перемоги відбулися показові виступи вихованців КДЮСШ 1 секцій дзюдо, боротьби самбо та кікбоксингу присвячені святкуванню Дня міста Сєвєродонецьк та Дня Хіміка.

Досвідчені тренери Олександр Тарельник, Юліан Андрієвський та їх вихованці продемонстрували прийоми з дзюдо, боротьби самбо та кікбоксингу. По закінченню провели спаринги серед вихованців КДЮСШ 1.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо наснаги у підкоренні нових спортивних висот!

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)
257
0