Сєвєродонецьк в 2019 році по праву можна назвати «Світлоград»

27-11-2019

Багато сєвєродончан знають, що Сєвєродонецьк був колись селищем Лісхімстрой. У 1950 цю назву міняли на нову. Серед альтернатив Сєвєродонецьку була і назва Світлоград. Але селище назвали Сєвєродонецьком. У 2019 ця назва не змінилася, але місто сьогодні по праву можна назвати «Світлоград» - практично всі вулиці міста сьогодні прекрасно освітлені в нічний час, причому для цього використовуються сучасні енергоекономні світлодіодні світильники.

Тільки за 2019 рік в місті встановлено 598 LED-світильників.

Нинішня міська владі дбайливо витрачає гроші платників податків. Зовнішнє освітлення не робилося заново - реконструювалося старе. Зрозуміло, що світильники змінювалися на більш сучасні.

Що ж стосується залізобетонних опор, то змінювалися тільки старі або морально застарілі. Всього за рік було замінено 139 опор. За необхідності змінювалася і електропроводка. Всього було змонтовано в 2019 році 20630 м електропроводів для систем зовнішнього освітлення.

Зовнішнє освітлення оновлено по вул. Курчатова, вул. Вілєсова (від вул. Курчатова до пр-ту Космонавтів), вул. Гагаріна (від вул. Донецька до вул. Курчатова), по всьому пр-ту Хіміків, пр-т Центральний (від вул. Маяковського до вул. Сметаніна), вул. Гоголя (від вул. Донецька до вул. Лисичанська), вул. Партизанська (від пр-ту Хіміків до вул. Сметаніна), вул. Єгорова (від пр-ту Хіміків до вул. Сметаніна), вул. Федоренка (від вул. Донецька до вул. Лисичанська), вул. Гагаріна (від вул. Партизанська до пр-ту Центральний), вул. Автомобільна (від вул. Гагаріна до пр-ту Гвардійський), вул. Горького (від пр-ту Центральний до вул. Донецька), площа Перемоги, мікрорайони 78 та 82, сквер Гоголя, селища Синецький та Павлоград.

Сайт «Сегодня в Северодонецке» ]]>«Северодонецк в 2019 году стал «Светлоградом»]]>

Матеріали по темі:

Інтерв'ю дня: нове освітлення проспекту Хіміків

У Сєвєродонецьку завершена реконструкція зовнішнього освітлення ще однієї вулиці

Ще дві вулиці Сєвєродонецька отримали сучасне освітлення

Нове зовнішнє освітлення сьогодні ввімкнено у 82-му мікрорайоні

Средняя: 5 (3 оценок)