Більше пів сотні юних тенісистів змагались на турнірі Меморіал Клавдії Глухової

27-11-2019

25-27 листопада у Сєвєродонецьку на тенісних кортах КДЮСШ №1 проходив Всеукраїнський турнір з тенісу Меморіал Клавдії Глухової серед дітей до 10-ти та 12-ти років.

Учасниками тенісних змагань стали більше 50 юних спортсменів. За призові місця змагалися юні тенісисти з Луганської, Харківської, Сумської та Запорізької областей.

27 листопада відбулася церемонія нагородження переможців, в якій взяла участь заступник міського голови Ірина Степаненко. Вона привітала юних тенісистів від керівництва міста та депутатського корпусу: «Мені дуже приємно, що саме у Сєвєродонецьку проходять Всеукраїнські турніри пам'яті наших видатних тренерів. Клавдія Глухова – відомий сєвєродонецький тренер з великого тенісу, яка працювала в нашому місті з 60-х років. Все своє життя ця майстер спорту присвятила тенісу, навчаючи дітей і виховуючи майстрів м’яча та ракетки – майбутніх спортивних зірок світового рівня. Шановні юні тенісисти, хочу побажати вам успіхів, здоров'я, щастя. Головне, що ви займаєтесь спортом, займаєтесь своєю улюбленою справою. Приїжджайте до нас на турніри. Ми завжди раді вас бачити».

Переможцями в одиночному розряді серед дівчат до 10 років стали сєвєродончанки:

1 місце -Савченко Карина;

2 місце - Кузмицька Віра;

3 місце -Дядик Марія.

Серед хлопці до 10 років:

1 місце -Хорольський Дмитро;

2 місце -Шатров Ілля;

3 місце -Шередега Ігор. Всі переможці цієї категорії з Сєвєродонецька.

Призові місця серед дівчата до 12 років розподілилися наступним чином:

1 місце - Ткаленко Марія;

2 місце - Церковна Катерина;

3 місце - Сорська Настя. Всі – мешканці м. Харків.

Серед дівчат до 12 років у парному розряді:

1 місце – Ткаленко Марія/Сорська Настя –пара з Харкова;

2 місце - Гончарова Софія/Безверха Олександра- пара з Харкова;

3 місце - Землянко Злата/Морозова Карина –пара з Сєвєродонецька.

Переможцями серед хлопців до 12 років стали:

1 місце - Девятьяров Тимур (Харків);

2 місце - Заярний Олександр (Сєвєродонецьк);

3 місце - Манцев Микита (Сєвєродонецьк).

До 12 років у парному розряді призові місця посіли:

1 місце - Манцев Микита / Хорольський Олександр - пара з Сєвєродонецька;

2 місце - Девятьяров Тимур (Харків) / Заярний Олександр (Сєвєродонецьк);

3 місце - Іванов Назар / Картавенко Григорій – пара з Харкова.

Заступник міського голови Ірина Степаненко разом з начальником відділу молоді та спорту Віталієм Невеселим,  директором КДЮСШ №1 Едуардом Чеботарьовим вручила нагороди та подарунки переможцям.

«Серію започаткованих тенісних турнірів Лисакової, Глухової, Чир’яна, Фільова ми проводимо в пам'ять наших знаменитих сєвєродонецьких тренерів загальнодержавного та світового рівня - гордості міста Сєвєродонецька. З Меморіалу Глухової ми розпочинаємо серію турнірів, присвячених 60-річчю сєвєродонецького тенісу», - повідомив директор КДЮСШ №1 Едуард Чеботарьов.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)