Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 26.02.2021)

26-02-2021

24 лютого в КДЮСШ1 закінчився всеукраїнський турнір з тенісу Kirschbaum Cup .

За результатами зустрічей вихованці КДЮСШ1 посіли наступні місця: в категорії до 14 років серед дівчат золото виборола Карина Морозова (тренер Максим Сєвєрченко) та серед хлопців бронзу отримав Олександр Хорольский (тренер Максим Сєвєрченко).

В віковій категорії до 10 років серед дівчат друге місце посіла Ніка Шевченко програвши в фіналі вихованці ЛО ДЮСШ ОР «Олімпійська Надія» Бобровській Софії та третє місце виборола Обрушнікова Марія.

Серед хлопців до 10 років місця розподілились наступним чином: золото виборов Марк Загоруй (тренер Надія Тетерятник ), друге місце посів Арсеній Пінчук (тренер Максим Сєвєрченко ) та бронзу отримав Данил Сушко (тренер Юлія Бєлімготова).

*   *   *

23-25 лютого в місті Луцьк проходив Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Вихованець КДЮСШ 2 відділення легкої атлетики ЕРІК РЕШЕТНЯК у метанні диску (1,75 кг.) з результатом 39,98 м посів ІV місце!

Підготував спортсмена тренер-викладач Миколай Трембач.

*   *   *

В IV-му турі Чемпіонату Луганської області з футзалу 24 лютого на базі КДЮСШ 1 пройшла гра між сєвєродонецькими командами юнаків 2008-2009 років народження КДЮСШ 2 та «Прорив».

В підсумку, 13:1 вихованці КДЮСШ 2 здобули перемогу.

Голи забили: Іван Сімбірьов, Костянтин Шамугія, Макар Гавриленко, Ярослав Глєбін, Богдан Тимошенко, Максим Мирошниченко, Платон Болото.

Підготував юнаків тренер-викладач Євген Сімбірьов.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з високими досягненнями!

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ВЦА