Громадські слухання з обговорення проєктів містобудівної документації проведено у Сєвєродонецьку

26-02-2021

26 лютого в будівлі Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації під головуванням заступника керівника ВЦА Олега Кузьмінова проведені громадські слухання з обговорення проєктів містобудівної документації - детальних планів частини території міста Сєвєродонецьк в районах провулку Ломоносова, 9-а та проспекту Хіміків, 60.

Обговорення підготовлене відповідно до розпорядження керівника ВЦА від 22.02.2021 № 381.

З метою ознайомлення громадськістю проєкти детальних планів були попередньо розміщені на офіційному сайті та в холі будівлі Сєвєродонецької міської ВЦА.

Заступник керівника ВЦА Олег Кузьмінов, розпочинаючи громадські слухання, зазначив: «Мета цих детальних планів полягає в уточненні планувальної організації і функціонального призначення території, параметрів існуючої забудови, в узгодженні приватних, громадських та державних інтересів при використанні території; в обґрунтуванні потреб зміни цільового призначення земельних ділянок та вирішенні інших завдань».

В проєктах розробником дана оцінка існуючої ситуації та визначені основні принципи планування та забудови території, переважні та допустимі види її використання, інженерне забезпечення, вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, інженерна підготовка території, благоустрій і озеленення.

За результатами пропозицій, уточнень, обговорень та голосування по кожному проєкту окремо, їх було погоджено.

Управління землеустрою, містобудування та архітектури СМВЦА

Средняя: 3 (2 оценок)