Ви тут:

Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 24.03.2021)

24-03-2021
Категорія:

15 березня в Сєвєродонецькій КДЮСШ4 відбувся відкритий турнір з шахів серед юнаків віком від 9 до 14 років. Перше місце посів Кіяшко Дмитро, друге - Межинський Ілля, третє - Гонтаренко Марк та Діулін Ярослав.

*   *   *

18 березня в спортивній залі КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк проводився Чемпіонат Луганської області з баскетболу серед юнаків 2007 – 2008 р.н. та молодше.

У змаганнях брали участь 6 команд (близько 70 спортсменів) із міст та районів Луганської області: м. Сєвєродонецьк (КДЮСШ 3; ДЮБК «Шаман»); ПКУ «ДЮСШ» м. Попасна; ДЮСШ №1 м. Рубіжне; ДЮК «Орля» м. Старобільськ; ЗОШ №4 м. Лисичанськ.

І підгрупа:   ДЮК «Орля», КДЮСШ 3, ДЮСШ №1.

ІІ підгрупа: ДЮБК «Шаман», ЗОШ №4, ПКУ «ДЮСШ».

В загальному заліку місця розподілились наступним чином:

І місце  – ДЮК «Орля» м. Старобільськ;

ІІ місце  – ДЮБК «Шаман» м. Сєвєродонецьк;

ІІІ місце  – КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк (кращі гравці Ханча Ілля; Зубко Юрій).

*   *   *

З 17 по 24 березня в місті Запоріжжя відбувся Чемпіонат України серед кадетів 2006 р.н.

Змагання проходили в особистому , парному, командному  та мікстовому розряді .

На змагання прибули збірна Луганської області в складІ якої вихованці КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк.

Вихованка КДЮСШ 1 Шередега Софія в особистому розряді посіла 3 місце, в парному розряді разом з вихованкою ЛО ШВСМ Матюніною Вєронікою посіли 2 місце, 3 місце в міксті вибороли Софія з Реготун Олегом.

В командному розряді дівчата посіли 2 місце програвши команді з Києва. В склад команди КДЮСШ 1 увійшли : Шередега Софія, Чернявська Олена, Афанасьєвська Віолетта та Матюніна Вєроніка.

Тренер: Олександр Мінін.

*   *   *

19-21 березня в місті Харків, у відкритому спортивному центрі Арсенал-Сіті  пройшов «Всеукраїнський дитячий турнір з футболу серед юнаків 2010 року народження.

У турнірі зустрілись 12 команд юнаків з м.Харкова, м.Павлоград, м.Черноморськ, м.Дніпро, м. Бобровиця та м. Сєвєродонецька.

Результати вихованців КДЮСШ 2:

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк - ДЮСШ Павлоград 0:0

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – «Майстер м’яча» Харків 2:3

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – «Метал» Харків  1:0

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Бобровиця 3:0

Матч за V місце був розіграно між командами юнаків Сєвєродонецька та Павлограда.

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Павлоград 2:2

І тільки у серії післяматчевих пенальті вихованці КДЮСШ 2 зайняли п’яту сходинку турніру.

Кращим гравцем та бомбардиром команди визнали Олексія Гнилицького.

Команду підготував тренер-викладач з футболу Всеволод Семенов.

*   *   *

19-20 березня в місті Краматорськ пройшов Відкритий чемпіонат Донецької області з гімнастики спортивної.

В змаганнях прийняли участь команди з Сєвєродонецька, Харкова, Краматорська, Слов’янська, Добропілля, Маріуполя та Бахмута.

ІІ спортивного розряду Михайло Кореневич – ІІІ місце

Переможці і призери були нагороджені грамотами, медалями та переможними кубками.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Геннадій Шатохін та Катерина Данильченко.

*   *   *

19 та 20 березня вихованці КДЮСШ4 (2010-2011 р.н.) прийняли участь в змаганнях з футзалу СОК "Доломитчик". Білоус Кирило отримав нагороду "Кращий гравець".

*   *   *

20 березня для вихованців відділення карате КДЮСШ4 видався незвичайним- пройшла підсумкова атестація. Спортсмени-каратисти показали високий рівень підготовки.

*   *   *

18-21 березня у місті Харків відбувся чемпіонат України з плавання серед юнаків. У змаганнях прийняли участь понад 390 спортсменів  з 22 областей. Від Сєвєродонецька брали участь вихованці КДЮСШ4 відділення плавання Карабан Іван та Дрожжин Іван.

*   *   *

22 березня в київському Більярдному клубі «Авіатор» розпочався чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат «Динамічна піраміда».

В змаганнях приймали участь спортсмени з 10-ти регіонів України: 20 юніорів, 17 юнаків та 9 дівчат.

Також,  в рамках чемпіонату України проходить Кубок України серед юнаків і дівчат молодшої групи з Вільної піраміди, в якому беруть учать 11 юних спортсменів віком до 11-ти років.

Четверо вихованців Сєвєродонецької КДЮСШ4 відділення спортивного більярду взяли участь у змаганнях.

Вітаємо зі спортивними успіхами тренерів-викладачів та їх вихованців!