Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 23.02.2021)

23-02-2021

20 лютого вихованці КДЮСШ 2 двома складами приймали учать у чемпіонаті Луганської області з футзалу 2021 р. серед юнаків 2010-2011 року народження.

Результати переможних зустрічей:

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк (1) - ФК Лисичанськ  2:0

Голи забив – Микита Мінаков.

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк (2) -ГДЮСШ Лисичанськ 8:1

Голи забили – Платон Городов, Єгор Сальніков, Захар Коренєв, Макар Гавриленко.

Юнаків підготував тренер-викладач з футболу Всеволод Семенов.

Також, 21 лютого команда КДЮСШ 2 приймала учать у чемпіонаті Луганської області з футзалу 2021 р. серед юнаків 2004-2005 року народження.

Хлопці зіграли один матч з нічийним рахунком та один переможний матч:

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Попасна 1:1

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – Старобільськ 5:0

Голи забили: Дмитро Чучман, Роман Бондар, Валерій Марковський, Едуард Чередниченко.

Юнаків підготував старший тренер-викладач з футболу Андрій Микитченко.

*   *   *

З 19 по 21 лютого в м.Добропіллі відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.н. та 2007-2008 р.н.

На змагання приїхали понад 240 найсильніших спортсменів з Донецької та Луганської областей.

Вихованці з секції дзюдо прийняли участь в цих змаганнях. «Золото» з Донеччини привіз Олег Кісільов. 2 місце - у Назара Макєшина. Бронзові медалі отримали Тимур Тулінов, Микита Лихач, Максим Величко та Богдан Рісухін.

Тренер: Олександр Тарєльник.

*   *   *

В суботу 20 лютого на спортивній базі КДЮСШ 2 пройшов Відкритий чемпіонат КДЮСШ 2 з легкої атлетики серед юнаків 2006-2007 р.н., 2008-2009 р.н., 2010-го р.н. та молодші.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Лисичанська та Сєверодонецька.

Спортсмени демонстрували свої здібності з бігу 30м, 60м та стрибках у довжину та висоту.

Вихованці КДЮСШ 2 в особистих заліках завоювали:

ЗОЛОТО: Савелій Науменко (стрибок у висоту), Андрій Юрченко (стрибок у довжину та висоту), Ілля Дерюжко (біг на 30м), Ярослав Шамардін (стрибок у висоту), Таісія Кубрак (стрибок у довжину та біг на 30м), Анастасія Радіонова (біг на 30м), Єва Ткаченко (біг на 60м), Микита Батуров (біг на 30м та стрибок у довжину), Євген Вдовкін (біг на 60м).

СРІБЛО: Савелій Науменко (стрибок у довжину та біг 30м), Ілля Дерюжко (стрибок у довжину та висоту), Анастасія Радіонова (стрибок у довжину), Олександра Шеховцова (біг на 30м), Анастасія Платонова (біг на 30м), Захар Дрова (біг на 30м), Софія Щербак (біг на 60м), Владислав Савчук (біг на 60м).

БРОНЗУ: Андрій Юрченко (біг на 30м), Олександр Мішин (стрибок у висоту), Єва Ткаченко (біг на 30м), Анастасія Платонова (стрибок у довжину), Ілля Члек (стрибок у довжину), Ілля Зязев (біг на 30м), Євген Недбайло (біг на 30м), Дар’я Журба (біг на 60м), Андрій Мякушко (біг на 60м).

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка та Станіслав Кулєш.

*   *   *

З 18 по 20 лютого 2021 року у м. Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат Луганської області з боксу серед юнаків 2007-2008 р.н. та юніорів 2005-2006 р.н.

Чемпіонат  проходив в КДЮСШ 1. На ці змагання приїхали боксери не тільки з Луганської області, а і з Харкова.

Вихованці КДЮСШ 1 посіли такі місця:

1 місце - Хохлов Богдан, Кірімов Васіф, Карабцов Дмитро, Лученцов Дмитро, Сєбєлєв Гліб, Погосян Давід, Купріянов Адам, Таширов Тимур, Стєпанов Максим, Нєвський Єгор.

2 місце - Едапін Ілля, Лозовий Андрій, Фотуллаєв  Нурлан, Чичулін Данило, Савенко Євген.

3 місце - Анікушин Ілля, Фролкін Максим, Скляренко Артем, Ануфрієв Данило, Римарчук Микита.

Тренери: Вадим Слєпньов, Сергій Рижий, Юліан Андрієвський.

*   *   *

20 та 21 лютого в м. Сєвєродонецьк в КДЮСШ 1 відбувся Рейтинговий турнір серії «Золота ракетка» - «Рубінова ракетка» з тенісу настільного: жінки.

Сєвєродончанки посіли призові місця: Вероніка Матюніна (І місце), Софія Шередега (ІІ місце), Єлізавета Зоідзе (ІІІ місце).

Тренер Олександр  Мінін.

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ВЦА