Ви тут:

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про індексацію пенсій на 11% з 1 березня

23-02-2021
Категорія: 

У понеділок, 22 лютого, уряд України схвалив постанову "Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році", згідно з яким індексація пенсій буде проведена з 1 березня.

Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.

"Затверджено показник збільшення розміру пенсій, обчисленого від заробітної плати та страхового стажу кожного пенсіонера на рівні 11%, що відповідає 50 відсоткам показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50 відсоткам показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки, що передують року, в якому проводиться збільшення, порівняно з трьома календарними роками, що передували року, який є попереднім щодо року, в якому проводиться збільшення (5%+17%)/2)", - йдеться у повідомленні.

У результаті реалізації постанови очікується, що пенсії підвищаться у 8 млн осіб.

"Розмір пенсії підвищиться в середньому на 308 гривень. Мінімальний розмір підвищення встановлено на рівні 100 грн", - додали в Мінсоцполітики.

Підвищується також мінімальна пенсійна виплата до рівня 2 200 грн особам, які мають тривалий страховий стаж (30 років для жінок і 35 років для чоловіків). 

]]>https://ukurier.gov.ua/uk/news/kabinet-ministriv-uhvaliv-rishennya-pro-i...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)