Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 08.02.2022)

08-02-2022

2 лютого на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи 4 міста Сєвєродонецьк відбувся відкритий обласний турнір з футзалу пам’яті Горковенка С.М.

У змаганнях взяли участь 6 команд з Луганської та Донецької областей.

Результати ігор команди КДЮСШ 2 такі:

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) - КДЮСШ 4 (м. Сєвєродонецьк) 6:1;

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) - «Колос – КДЮСШ» (м. Костянтинівка) 2:2.

У фіналі команда КДЮСШ 2 обіграла команду «ТОР» зі Слов’янська з рахунком 7:0.

Кращим гравцем турніру визнано Макара Гавриленка, а кращим бомбардиром – Захара Коренєва.

Підготував спортсменів тренер-викладач КДЮСШ 2 Всеволод Семенов.

*   *   *

4-6 лютого в місті Харків відбувся відкритий чемпіонат зі скелелазіння ( болдеринг) серед юніорів, молоді, юнаків у 2022 р.

Скелелази КДЮСШ 1 прийняли участь в турнірі та продемонстрували свої навики та уміння . Місця розподілились наступним чином :

2007-2008 р.н.

2 місця посіли - Пащук Ярослава та Гудим Єлісей

2009-2010 р.н.

3 місце виборов - Пащук Святослав

2011-2012 р.н.

3 місця посіли - Артьоменко Ніка та Поливаний Матвій.

*   *   *

5 лютого в стінах Льодового Палацу спорту в Сєвєродонецьку пройшов PARIMATCH КУБОК УКРАЇНИ 2021/2022 . МАТЧ-ВІДПОВІДЬ 1/8 ФІНАЛУ

«ДЕ-ТРЕЙДИНГ»(МИКОЛАЇВКА) –  «BUDMONSTER» (КИЇВ). Команди вели напружену гру та показали справжню боротьбу.

Рахунок 6-2 на користь ДЕ-ТРЕЙДИНГа.

Команда КДЮСШ4 активно вболівала та підтримувала «ДЕ-ТРЕЙДИНГ».

*   *   *

5 лютого в місті Добропілля відбувся чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків і дівчат до 18 років (2005 - 2007 р.н.) та серед юнаків і дівчат до 15 років (2008 - 2009 р.н.)

Вихованці КДЮСШ 1 прийняли участь в цьому чемпіонаті  та посіли наступні місця:

1 місце - Шевченко Нікіта

Бронза - Макєшин Назар, Кисельов Олег, Рисухін Богдан.

*   *   *

5 лютого в Льодовому Палаці спорту пройшла Відкрита першість КДЮСШ4 з фехтування на шпагах. В змаганнях прийняли участь 20 спортсменів, які були розділені на дві вікові категорії.

Переможцями у групі  2004- 2008 року народження стали :

1 - Саламатін Дмитро КДЮСШ4  ( сучасне п'ятиборство);

2 - Скрипнік Богдан (ДЮСШ1 м.Рубіжне );

3 - Лугова Евеліна КДЮСШ 4 (сучасне  п'ятиборство);

2009 рік та молодше :

1 - Шепель Гордій (сучасне п'ятиборство КДЮСШ4);

2 - Ібрагімова Варвара (сучасне п'ятиборство КДЮСШ4);

3 - Колесник Вікторія (сучасне п'ятиборство КДЮСШ4).

*   *   *

5 лютого розпочався Кубок України з підводного спорту. Вихованці ДЮСШ ВВС "САДКО" з гордістю відстоювали честь Сєвєродонецька та Луганської області на блакитних доріжках в басейні Купава (м. Бровари).

Першу медаль у скарбничку команди принесла Майстер спорту України Тетяна Хрипунова, на дистанції 200м плавання в біластах, зайнявши срібну медаль.

Майстер спорту України міжнародного класу Сущенко Володимир на дистанції 200м плавання в ластах, також завоював друге місце.

Гарно виступив Майстер спорту України міжнародного класу Лєвін Денис, після дворічної перерви у спорті, на дистанції 50м пірнання, у напруженій боротьбі він здобув перемогу та став переможцем Кубку України.

Також приємною новиною було вручення посвідчення Майстра спорту України міжнародного класу Серафимі Бесчастній.

6 лютого змагання продовжилися - майстер спорту України Тетяна Хрипунова на дистанції 400м плавання в біластах виборола срібну нагороду.

Майстер спорту України міжнародного класу Лєвін Денис, на спринтерський дистанції 50м плавання в ластах, приніс команді ще одну золоту медаль.

На дистанції 4 по 50м плавання в ластах, змішаної естафети, команда у складі МСУМК Сущенко Володимира, МСУМК Бесчастної Серафими, КМСУ Прядко Дар‘ї та МСУМК Лєвіна Дениса посіла друге місце.

*   *   *

6 лютого у місті Краматорськ пройшов перший етап Кубку СБК «СВОЯК»-2022 присвячений річниці більярдного клубу. У змаганнях прийняли участь 35 спортсмени з міст: Мариуполь, Ізюм, Костянтинівка, Борова, Слов'янськ, Сєвєродонецьк, Куп'янськ та Краматорськ.

У заході під керівництвом тренера Сергія Чумака прийняли участь 4 спортсмени КДЮСШ4 (Саїтов Владислав, ЧумакДавид, Дутова Ніка, Кулага Олексій).

Саїтов Владислав - зайняв перше місце.

Чумак Давид - посів третє місце.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо успіхів та нових досягнень!

Средняя: 5 (3 оценок)