Сєвєродонецьк наполягає, щоб винні у підкупі виборців понесли відповідальність

01-11-2019

На звернення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради надійшли відповіді з Головного слідчого управління Національної поліції України та Генеральної прокуратури України, в яких повідомляється про доручення слідчому управлінню управління Національної поліції в Луганській області і прокуратурі Луганської області провести перевірку викладених у звернені відомостей. Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради прийняв 30 вересня 2019 року рішення №1038, яким звернувся до Президента України, МВС та Генеральної прокуратури з приводу безпідставно припиненого провадження за фактами підкупу виборців під час позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року. Виконком навів факти підкупу виборців та вимагав притягнути до кримінальної відповідальності винних у цьому осіб.

Средняя: 3.5 (2 оценок)