Сєвєродонецьк: День Гідності та Свободи України

21-11-2019

21 листопада в арт-вітальні міського Палацу культури працівниками закладу до Дня Гідності та Свободи України проведено національно-патріотичний захід «Від революції Свободи до революції Гідності» за участю представників органів виконавчої влади, громадянського суспільства, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, учасників АТО та ООС, а також учнівської та студентської молоді.

На початку заходу присутні віддали шану патріотизму й мужності наших сучасників, які постали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих за незалежність України.

Почесний гість заходу, заступник міського голови Олексій Свєтіков звернувся до присутніх: «Шановні друзі, шановні сєвєродончани! Дозвольте від імені Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету привітати вас з Днем Гідності та Свободи України! Завдяки подіям Майдану Україна є невід’ємною частиною Європи. Ми йдемо в Європу та будуємо своє майбутнє разом з Європою. Зрозуміло, що будь яка революція поділяє суспільство на два табори. Але ми у Сєвєродонецькій міській раді шукаємо те, що поєднує людей, робить нас єдиними у вирішенні важливих для нас цілей. Нас усіх об’єднує ГІДНІСТЬ – особливе моральне ставлення людини до самої себе і ставлення до неї з боку суспільства, в якому визначається цінність особистості. Не можливо побудувати успішне суспільство з людьми, які не мають гідності. Об’єднує нас і СВОБОДА – можливість людей доводити свої волевиявлення за умови, що це не суперечить закону та не завдає шкоди правам і свободам інших людей. Вітаю вас зі святом Гідності та Свободи і закликаю бути гідними та вільними, працювати заради України та нашого міста Сєвєродонецька! Любимо Сєвєродонецьк!»

Для учасників заходу було показано історично-пізнавальні хронографи «Помаранчева революція» і «Революція Гідності» (бібліотечний відділ КЗ «СМПК») та прозвучала літературна композиція  «Україна – Гідності дім» (вик. учасники театру юного глядача, кер. О. Бірюстюков), вокальна композиція «Моя Україна» (вик. Таїсія Шишка, солістка НАЕП «Луч», кер. О. Нежибовська), викладач ДМШ № 1 Любов Євімова виконала на акордеоні «Їдуть козаки», а вихованка Харебіна Марія - «Зелене жито зелене» і «Ой, Марічка» (викладач Ю. Володіна).

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)