Комісія з безпеки дорожнього руху

21-11-2019

20 листопада відбулось чергове засідання постійної міської комісії з безпеки дорожнього руху під головуванням першого заступника міського голови Олега Кузьмінова.

Потребували розгляду членів комісії 13 питань порядку денного. Звернення надійшли від городян, керівників виконавчих органів міської ради та підприємств, від Управління патрульної поліції.

Як завжди обговорювались питання нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, світлофорних об’єктів; у тому числі узгодили облаштування майданчиків для паркування транспортних засобів на 28 машиномісць за адресою: вул. Гагаріна, 20-а (в районі будівлі кафе «Мозаїка») та на 4 машиномісця за адресою: вул. Курчатова, 9, та інші.

Серед іншого, повторно звернувся до міської комісії житель Сєвєродонецька щодо заборону в’їзду в арку будинку 11 по вул. Новікова. Адже півсфери, встановлені там КП «СКС» за рішенням комісії, були переміщені. Тож, у результаті вирішили узгодити встановлення на в’їзді в арку з боку під’їздів засобів, що забороняють проїзд, з поліцію, ДСНС та швидкою, а потім остаточно розглянути на наступному засіданні.

Щодо організації безпеки дорожнього руху по вулиці Гагаріна біля шкіл №4 та №16 та щодо облаштування тролейбусних зупинок по пр. Гвардійському у районі будинків 71 і 71ж вирішено провести виїзну комісію під головуванням першого заступника міського голови Олега Кузьмінова.

Стосовно організації безпеки дорожнього руху на Т-образному перехресті проспекту Хіміків та вул. Пивоварова (біля першої прохідної ПрАТ «Азот») комісією вирішено облаштувати пішохідний перехідний між тролейбусними зупинками, які знаходяться на розворотному кільці тролейбусних маршрутів 1, 2, 5.

Також голова комісії - перший заступник міського голови Олег Кузьмінов доручив начальнику ВКБ Андрію Ларіну розробити кошторисну документацію щодо облаштування перехрестя пр-т Центральний - вул. Новікова світлофорним об’єктом.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере