Сєвєродончанка Злата Землянко посіла І місце на турнірі з тенісу SUPER SLAM CUP 2022 (Швейцарія)

18-10-2022

Сєвєродонецькі спортсмени продовжують радувати своїх шанувальників. Вихованка ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]> Злата Землянко стала найкращою на підсумковому турнірі з тенісу SUPER SLAM CUP 2022, що відбувся у місті Берн (Швейцарія).

11-15 жовтня у швейцарському місті Берн проходив підсумковий турнір з тенісу SUPER SLAM CUP 2022.

Злата Землянко - вихованка ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк, ]]>взяла участь у змаганнях і в результаті напруженої боротьби виборола ЗОЛОТО та посіла І місце.

Підготував до турніру юну спортсменку тренер сєвєродонецької ]]>КДЮСШ 1]]> Максим Сєвєрченко.

Вітаємо Злату Землянко та її тренера Максима Сєвєрченка, а також колектив закладу із черговою ПЕРЕМОГОЮ! Так тримати!