Ви тут:

Сєвєродончанка Валентина Солодка організувала на Кіровоградщині вязання шкарпеток та балаклав для ЗСУ

09-02-2023
Категорія: 

В селі Михайлівка, що на Кіровоградщині, переселенка з Сєвєродонецька Валентина Солодка, разом з іншими ВПО та місцевими мешканцями створила ВЗУ (в’язальний загін України), який працює не покладаючи рук для ЗСУ - з метою допомоги нашим захисникам взимку - команда однодумців в’яже для них шкарпетки та балаклави, - ]]>повідомляє Ранкове місто]]>.

Ініціатором надання допомоги українським воїнам стала Валентина Іванівна Солодка  - ВПО з м.Сєвєродонецьк Луганської області. Вона спочатку в’язала шкарпетки та передавала для захисників сама, а потім до неї приєдналися місцеві та ВПО.

Маленька, тендітна, товариська та жвава жіночка змогла згуртувати людей в одну команду з єдиною метою - допомагати фронту. 

До "в'язального загону" долучилися Людмила Зіміна з  Сєвєродонецька, Олена Осадчук з Лисичанська, Едуард Жовнір з Костянтинівки та Денис Лазур з Торецька, а також місцеві мешканці Тетяна Тарновська, Галина Мовчан та маленька дівчинка - учениця 4 класу Вікторія Ніколенко Вони спочатку розпускають шерстяні речі, які приносять місцеві, на пряжу.

А вже в’яжуть шкарпетки Валентина Овдієнко з Енергодару, Надія Лазур із Торецька та Тетяна з Волновахи. Пані Валентина окрім шкарпеток взялася в’язати в січні 2023 року ще й балаклави. 

Учасники "в'язального загону" вже передали для ЗСУ 105 пар шкарпеток та 22 балаклави. 

Бажаючі допомогти пряжею можуть зв'язатися за телефоном: +38 (095) 164-64-51 (Viber, Teiegram).

 

За матеріалом: Ранкове місто - ]]>https://www.ugorod.kr.ua/news/2023-02-08-91984.html]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)