Переселенка із Сєвєродонецька Анна Савостянова опанувала у Рівному нову професію та вже працює

09-02-2023

Анна Савостянова стала кваліфікованою продавчинею продовольчих товарів не випадково, - ]]>повідомляє]]> ]]>Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості]]>. До війни та переїзду із Сєвєродонецька Луганської області у Рівне дівчина працювала керуючою магазину одягу.

«Це дуже схожі професії. Але продуктова сфера має свої особливості. Як от термін придатності товарів. Із людьми працювати люблю і вмію, отож, адаптація до нового місця роботи пройшла успішно», - розповідає Анна Севостянова.

У Рівненському центрі ПТО ДСЗ слухачка навчалася відповідально і сумлінно, адже разом з нею із Сєвєродонецька приїхали і батьки, і тепер уся сім’я радіє новому добробуту.

У Рівненській філії Рівненського ОЦЗ після співбесіди безробітну переселенку скерували на 3-місячне професійне навчання з професії «Продавець продовольчих товарів» за дуальною формою.

Дівчина налаштована оптимістично і позитивно: «Потрібно навчатися новому! Мій минулий досвід та нове навчання допомогли мені швидко зорієнтуватися у товарах, працювати з покупцями оперативно і професійно».

Її працездатність оцінили й під час виробничої практики. У рівненському магазині «Веселка» кваліфікована продавчиня влилася у новий колектив та старанно «тримає марку» торговельного закладу.

За матеріалом: ]]>Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості]]> - ]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid025ZGzHqfMivZS1ir...]]>

Средняя: 5 (3 оценок)