Сєвєродончанка Каміла Ібрагімова стала бронзовою призеркою на турнірі з тенісу у Кропивницькому

13-10-2022

Вихованка ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]> Каміла Ібрагімова стала бронзовою призеркою підсумкового осіннього турніру серед школярів з тенісу, що відбувся 5-10 жовтня у місті Кропівницький.

З 5-го по 10-те жовтня у Кропивницькому проходив підсумковий осінній турнір серед школярів з тенісу, в якому взяла участь і представниця Сєвєродонецька Каміла Ібрагімова. В результаті напруженої боротьби наша землячка виборола БРОНЗУ.

Підготував до змагань спортсменку тренер ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк ]]> Максим Сєвєрченко.

Вітаємо Камілу Ібрагімову та її тренера Максима Сєвєрченка з успішним виступом на змаганнях та завойованою БРОНЗОЮ!

Средняя: 5 (2 оценок)