Сєвєродончани вибороли 4 золотих, 9 срібних та 6 бронзових медалей

04-09-2019

З 31 серпня по 1 вересня на стадіоні “Металург” м.Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат на призи ЗМСУ, срібної призерки Олімпійських ігор та чемпіонату світу 2007 року Ірини Ліщинської.

Відкривали змагання: президент “Федерації легкої атлетики Донецької області” Лис Віктор Мілентійович, віце-президент, куратор легкої атлетики у Донецькій області Серорез Тетяна Борисівна, відповідальний секретар Відділення НОК України у Донецькій області Подопригора Дмитро Юрійович, учасниця та фіналістка  Олімпійських Ігор 2012 та 2016 років, чемпіонка Європи, призерка Чемпіонатів світу з метання диску Семенова Наталя, головний суддя змагань, суддя Національної категорії Скирда Ігор Володимирович.

На урочистому відкритті Віктор Мілентійович привітав спортсменів, побажав гарного настрою та спортивних результатів.

Дмитро Юрійович нагадав спортсменам про олімпійські цінності, побажав щоб кожного дня вони становились сильні та боронили честь та гідність країни.

Наталя Семенова побажала спортсменам показати свої найкращі результати, йти до кінця та боротися за кожний сантиметр у своєму виді.

Ці змагання зібрали близько трьохсот спортсменів з усіх куточків Донецької та Луганської областей. Розігрівом для малечі став «Олімпійський урок» за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF», у якому взяли участь 8 команд.

Слідом за дитячими змаганнями розпочався чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2002-2003 та 2004-2005 років народження. У змаганнях взяли участь атлети з 15 команд Донецької та Луганської областей.

У особистому заліку сєвєродончани вибороли 4 золотих, 9 срібних та 6 бронзових медалей:

Валентин Остапенко (біг на 800м), Ілля Утросін (потрійний стрибок), Єгор Таратута (стрибок у довжину) та Данило Мерщанський (біг на 400м) здобули перемогу.

Дар’я Дмитрієва та Артем Сурков (метання спису, біг на 800м, біг на 200м), Тимур Василенко (стрибки у довжину), Данило Мерщанський (біг на 100м, 200м), Єгор Таратута (біг на 200м), Маргарита Ляшенко (потрійний стрибок) завоювали срібло.

Ярослав Галига (біг 400м з/б), Тимур Василенко (біг на 100м), Даря Дмитрієва (біг на 800м), Ілля Утросін (стрибок у довжину), Єгор Таратута (біг на 100м) та Микита Міщенко (метання диску) стали бронзовими призерами.

Учасники були нагороджені грамотами та призами від спонсорів змагань та Відділенням НОК України у Донецькій області!

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка, Станіслав Кулєш.

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради

Кликните по изображению для просмотра в полном размере