Електронний документообіг – впровадження міської ради

04-09-2019

За дорученням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука розпочалася підготовка з впровадження у міській раді системи електронного документообігу (СЕД). Метою впровадження СЕД є автоматизація процесів підготовки та опрацювання внутрішніх і зовнішніх документів засобами СЕД, перехід до включення структурних підрозділів до системи автоматизації процесів, оприлюднення та використання інформації.

"Впровадження СЕД підвищить рівень виконавчої дисципліни та продуктивність праці, зменшить термін підготовки  і виконання документів. Підвищить прозорість процесів розробки та опрацювання документів і посилить контроль виконання та суттєво зменшить видатки. Наявність ефективної наскрізної системи пошуку документів та спрощений інтерфейс для керівників забезпечить оперативне опрацювання документів. Для нашого регіону це новина, але багато міст України вже впровадили систему електронного документообігу і ми не можемо відставати від прогресу.Особливо з огляду на те, що ми маємо намір і активно розпочали роботу з міжнародними організаціями та донорами. Наявність такої системи підтверджує відповідний статус міста та відкриває нові можливості для міжнародної співпраці", - заявив Вячеслав Ткачук.