Шоу «Сяйво Таланту»: талановиті діти Луганщини зіграли з академічним симфонічним оркестром Луганської обласної філармонії

23-12-2021

22 грудня у концертній залі Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбулось головне підсумкове дитяче шоу області − «Сяйво Таланту».

Щороку обдарованих дітей і молодь Луганщини, кращих із кращих у своєму жанрі об’єднує масштабна культурно-мистецька акція. І кожен з її учасників має в собі Сяйво Таланту.

Цього року створено спільний проєкт - унікальна можливість почути на одній сцені обдарованих дітей і молодь Луганщини у супроводі академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, диригент Богдан Івахів.

Переможці обласних, всеукраїнських і міжнародних мистецьких конкурсів стали солістами у творчому експерименті: шедеври світової класичної музики об’єднали з шедеврами світової сучасної анімації.

Юні таланти Луганщини, а дехто брав участь у такому заході вперше, демонстрували у сольних партіях своє сяйво таланту:

• учень Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 Іван Лисенко на блок-флейті виконав концертну п’єсу для сопілки з оркестром Володимира Матвійчука «Ватра»;

• учень Сєвєродонецької дитячої музичної школи №1 Микола Посошко виконав на скрипці «Тарантеллу» Джона Лоджа Еллертона;

• учениця Сєвєродонецької дитячої музичної школи №2 Софія Карапетян на фортепіано виконала твір Фелікса Мендельсона;

• учень школи педагогічної практики Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва Олег Погорєлий на ксилофоні виконав «Палісандр» Едді Курта;

• дует трубачів із Сєвєродонецької дитячої музичної школи №2 Євген Попов та Ярослав Метьолкін виконали «Болеро» Каміля Сен-Санса;

• студентка Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтві імені Сергія Прокоф’єва Марія Буровіна продемонструвала академічний вокал, виконавши композицію з анімаційного фільму «Горбань із Нотр-Дама» Вінченцо Ді К’яра «LaSpagnola»;

• студент Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтві імені Сергія Прокоф’єва Кирило Івахно на тромбоні виконав твір «Oblivion» Астора П’яццоли;

• учні Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 - дует саксофоністів Іван Лисенко та Леонід Матушкін – «запалили» Джина Пітні «Привіт, рок-н-рол»;

• учениця Сєвєродонецької дитячої музичної школи №1 Дар’я Шуліка на скрипці виконала Антоніо Вівальді твір «Гроза»;

• учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 Ярослава Дайнеко продемонструвала естрадний вокал виконанням пісні Ельзи з анімаційного фільму «Холодне серце»/ Роберт Лопес, Крістен Андерсон-Лопес, «Все одно / Letitgo».

Бурхливі оплески кожному юному володарю Таланту підтвердили, що на цій сцені було здійснено щось неймовірне.

Окремі овації були на честь тих, хто виховував и плекав справжнє Сяйво -професійним рукам і знанням викладачів мистецьких дисциплін.

Вітав юні дарування Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай: «Дякую організаторам цього свята, бо це – не просто конкурс. Сьогодні ми дійсно відчули дух Різдва і Нового року. Діти, ви – чудові і дуже талановиті. Я насолоджувався вашим концертом і переймався, щоб ви не хвилювалися, але все пройшло просто супер. Симфонічний оркестр – неймовірний! Дякую усім батькам, хто повірив у своїх дітей, та вихователям, які побачили таланти і бажання. Ви – молодці! Ви розвиваєте і даєте дітям впевненість та надію. Сьогодні діти все зробили чудово і впевнено, тож вірте в себе з кожним виходом на сцену, з черговим концертом ще більше! А ми зі свого боку надамо будь-яку допомогу, щоб наступні сходинки легше скорялися вам», – подякував він юним талантам та нагородив всіх дипломами і подарунками.

Заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ірина Степаненко та заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін приєднались до привітань і вручили подарунки від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації та від Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації .

«Сьогодні на цій сцені ми побачили наші юні таланти разом з професійними музикантами. Хочеться побажати юним зіркам щоб ви були щасливими, надалі розвивали свій успіх і талант. Щоб у кожного з вас був свій янгол охоронець. Вітаю всіх зі святом музики. Напередодні новорічних свят бажаю щастя, мирного неба над Луганщиною, хай вам всім щастить», - привітала Ірина Степаненко.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере