Олександр Стрюк побажав керівництву та працівникам Сєвєродонецької ТЕЦ надійності, стабільності та ефективності заради тепла і комфорту городян

22-12-2021

22 грудня з нагоди свята - Дня енергетика - керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк зустрівся з колективом Державного підприємства «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль».

«Доброго дня, шановні енергетики! Мені дуже приємно уже вдруге бути у вас на цьому святі. Ми з вами в цьому році зробили усе можливе і неможливе щоб у нас із щонайменшою затримкою розпочався опалювальний сезон. Були певні складнощі, але разом ми їх подолали. Дуже велика щира подяка вам за це. Крім того, хочеться привітати вас зі святом і побажати, щоб наступний рік був більш фінансово благополучним, не виникало труднощів та щоб ви були впевнені у завтрашньому дні. Цей рік – рік змін: у вас змінилася і організаційно-правова форм і власник. Тож сподіваємося на краще. Хочеться побажати вам, щоб все було добре! Наснаги вам та професійних успіхів!», - привітав присутніх Олександр Стрюк та звернувся безпосередньо до керівника ДП «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль» Олександра Гудима: «Шановний пане Олександре! Від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації щиро вітаю Вас та очолюваний Вами колектив з Днем енергетика! Дякую за Вашу невтомну працю, вміння та знання, час і зусилля, які Ви до того прикладаєте. Хай накопичений роками досвід, знання і сумління допоможуть Вам забезпечити надійність, стабільність та ефективність Вашого підприємства заради тепла і комфорту городян! Бажаю Вам та Вашим близьким і колективу здоров’я, добра, радості і благополуччя!»

Крім того, Олександр Стрюк за особливі досягнення у виконанні службових обов’язків, високу професійну майстерність, бездоганну дисципліну та з нагоди Дня енергетика нагородив Грамотами Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації наступних працівників ДП «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль»: тракториста 5 розряду транспортно-господарського цеху Андрія Боярського, економіста відділу збуту теплової енергії Мирославу Горобченко, апаратника хімводоочищення електростанцій VI групи кваліфікації котельного цеху Ольгу Кропивцеву, заступника начальника планово-економічного відділу Марину Кущ та слюсаря з обслуговування теплових мереж VI групи кваліфікації теплових мереж Євгенія Солодкого.

Средняя: 5 (2 оценок)