Щодо поточного ремонту доріг місцевого значення Сєвєродонецької міської територіальної громади

23-02-2022

Згідно розпорядження керівника Сєвєродонецької міської ВЦА №343 від 16.02.2022 року планується виконати поточний ремонт автошляхів по ш. Будівельників, вул. Гагаріна, пр. Гвардійському, вул. Вілєсова, вул. Маяковського, пр. Хіміків, вул. Гоголя, вул. Енергетиків, вул. Ломоносова, вул. Сметаніна, вул. Пивоварова, вул. Б. Ліщини, пр. Центральний, вул. Донецька, вул. Лісна, вул. Лисичанська, вул. Промислова, дороги до Аеропорту, дороги до дитячого табору "Лісова казка", дороги до житлового кварталу Щедрищево, вул. Курчатова, вул. Широка (с. Воронове), вул. Юності, вул. Агафонова, вул. Науки, вул. Новікова, вул. Об’їзна, вул. Партизанська, ремонт покриття мосту через р. Сів. Донець, дороги Аеропорт - с. Борівське Сєвєродонецької територіальної громади.

З метою найшвидшого початку ремонтних робіт КП «Сєвєродонецьккомунсервис» вже оголошено тендерні закупівлі по ремонту доріг вул. Донецькій, пр. Центрального, вул. Пивоварова, вул. Ломоносова, вул. Маяковського, вул. Новікова, вул. Науки, дороги до дитячого табору "Лісова казка" та дороги до житлового кварталу Щедрищево.

Виконавців робіт за існуючою процедурою закупівель на даних дільницях буде визначено на початку березня 2022 року.

По решті доріг наразі готується документація для здійснення тендерних закупівель, які найближчим часом буде оголошено.

Управління житлово-комунального господарства Сєвєродонецької міської ВЦА