До уваги населення! Перелік захисних споруд цивільного захисту та підвальних приміщень Сєвєродонецької міської територіальної громади

23-02-2022

Цивільне населення завжди є найбільш уразливою стороною при будь-яких збройних конфліктах та терористичних атаках.

Збройна агресія Російської Федерації проти України та останні події в умовах загострення ситуації на лінії розмежування в Луганській та Донецькій областях вимагають особливої уваги всіх категорій населення до дій на випадок загроз.

Для укриття населення від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді, як і по всій Україні, створено фонд захисних споруд цивільного захисту, який включає сховища та протирадіаційні укриття цивільного захисту, також в особливий період можливе використання підвальних приміщень житлових будинків, та інші споруди підземного простору, які можуть бути використані для укриття населення.

В умовах загрози безпеці населенню, його готовність до взаємної допомоги стає вирішальною. А обізнаність, гарна підготовка та врівноваженість - запорукою кращої допомоги близьким і тим, хто особливо цього потребує. Чітке розуміння алгоритму дій допоможе ефективніше впоратися з кризою та зменшити її негативні наслідки.

Перелік захисних споруд цивільного захисту та підвальних приміщень Сєвєродонецької міської територіальної громади, які можуть бути використані для захисту населення громади від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також від дії засобів ураження в особливий період

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)