Ви тут:

Що робити, якщо немає зв'язку, а потрібен лікар

03-01-2023
Категорія: 

В умовах нестабільного зв’язку й інтернету не завжди можна викликати швидку чи зв'язатися з лікарем. ]]>Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]> ]]>пояснює]]>, що робити в такому випадку.

Спробуйте набрати 103 зі звичайного телефона. Якщо є доступ до інтернету, можна підтримувати зв’язок за допомогою месенджерів Viber, WhatsApp, Telegram.

Зв'язатися з медиками також можна за допомогою чат-бота на ]]>сайті]]> МОЗу.

На інтернет-ресурсах місцевої влади знайдіть резервні номери телефонів на випадок, якщо лінія «103» перевантажена або недоступна.

Про всяк випадок завжди тримайте напоготові аптечку зі всіма необхідними ліками. Якщо маєте медичні прилади, подбайте про запас батарейок для них. Дізнайтесь і збережіть інформацію про правила надання першої допомоги.

Уточніть адреси найближчих «Пунктів незламності». Зробити це можна на сайті ]]>nezlamnist.gov.ua]]>. Там завжди є світло, інтернет, зв'язок та аптечка.

 

Джерело: ]]>Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]> - ]]>https://minre.gov.ua/news/shcho-robyty-yakshcho-nemaye-zvyazku-potriben-...]]>

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет