Перші 2000 гривень на допомогу ЗСУ - картину Володимира Цвєтного придбали на благодійному онлайн-аукціоні

03-01-2023

Одну з картин відомого художника Володимира Цвєтного придбали на онлайн-аукціоні "]]>Лоти Проти]]>", - повідомляють в Сєвєродонецьк онлайн.

“Я знаю Володимира Володимировича по колишній роботі ще з 2014-15 років. Дуже поважаю його як художника і громадського діяча. Коли почалось повномасштабне вторгнення дуже хвилювався за них. Радий що вибрався і цілий. Ну, а коли така людина бере участь у благодійному аукціоні, ще й для наших воїнів... Просто не міг пройти повз. До речі, Він не знав, навіть після кінця аукціону, що це був саме я, адже я з іншого номера реєструвався. Для нього це був невеличкий сюрприз”, - розповів учасник аукціону Максим Гладаревський.

На платформі "]]>Лоти Проти]]>" можна розмістити або ж купити виставлений на продаж лот, тим самим зробивши внесок у фонд ]]>“Повернись живим"]]>. Володимир Цвєтний теж представив кілька своїх робіт і ось вже є перші кошти для нашої армії.

Нагадаємо, щоб приєднатися до ініціативи слід:

• зайти на “Лоти Проти", заповнити онлайн-форму і виставити свій лот на продаж (може бути будь-що, товар, послуга)
  • інші учасники роблять ставки на лот протягом декілька днів, після чого власник найбільшої ставки сплачує лот, а продавець отримує контакти покупця, щоб надіслати товар/послуги.
  • після оплати всі кошти автоматично надходять до фонду “Повернись живим”.

Якщо ви митець та хочете приєднатися до онлайн-аукціону - звертайтеся до редакції Сєвєродонецьк онлайн.

Наближаймо нашу перемогу разом. Допомагаймо ЗСУ!

За матеріалом: Сєвєродонецьк онлайн - https://sd.ua/news/17280