Шановні сєвєродончани та гості міста!

02-09-2016

Вітаємо Вас із 73-ю річницею визволення Луганської області від німецько-фашистських загарбників!
В усі часи свого існування українці вимушені були кров’ю та потом боротися за свою волю, незалежність та свободу. Взяли до рук зброю наші співвітчизники й з початку німецько-фашистської агресії на СРСР у 1941-му році, до складу якого входила й Україна.
Луганщина зазнала багато страждань під час тих жахливих подій. В період окупації область чекала звільнення від загарбників та колабораціоністів. І ось в перші дні вересня 1943-го року останній агресор був вигнаний з регіону. Луганська область була звільнена. В цих страшних боях наші військові зазнали втрат: багато бійців не повернулися додому живими. І ми маємо шанувати їх пам’ять, поважати та турбуватися про ветеранів Другої Світової.
Нині наша область переживає складні, схожі на ті, трагічні часи. Вже понад два роки частину Луганського краю топче своїм брудним чоботом нога окупанта. Сєвєродонецьк також знаходився нетривалий час під владою загарбників, але ворог був вибитий з міста, і 22-го липня ми вже два роки святкуємо день звільнення від незаконних збройних формувань. Нам пощастило більше, ніж Луганську, Свердловську, Антрациту та іншим, і досі окупованим, містам. Але ми віримо, що зовсім скоро вся Луганщина так само, як ми сьогодні відзначаємо визволення області від німецько-фашистських загарбників, святкуватиме День звільнення від незаконних збройних формувань, і над усім регіоном та країною запанують мир, спокій та злагода.
Зі святом вас, з 73-ю річницею визволення Луганської області від німецько-фашистських загарбників!
Сєвєродонецька міська рада
Виконком Сєвєродонецької міської ради