Шановні підприємці міста Сєвєродонецька!

02-09-2016

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!
Ваша працьовитість, цілеспрямованість та бажання надати послуги якомога більшій кількості людей не знає меж. Вашій шаленій різноманіті ідей, наполегливості, неабиякому ентузіазму можуть позаздрити деякі великі бізнесмени. А здорова конкуренція і прагнення якомога якісніше задовольнити своїх клієнтів заслуговують на окрему вдячність та повагу. І ваша діяльність знаходить позитивні відгуки споживачів.
На жаль, сьогодні ви вимушені працювати в складних умовах. Бойові дії, скрутна фінансово-економічна та соціально-політична ситуація в країні та області, безумовно, наклали негативний відбиток на вашу діяльність. Деякі з місцевих підприємців у пошуках кращої долі вимушені були переїхати до інших регіонів та навіть країн. Але ви не злякалися труднощів, залишилися, і, незважаючи на скрутні умови, продовжуєте надавати послуги містянам, створювати робочі місця та своїми податками наповнювати бюджет Сєвєродонецька. І за це вам велика вдячність!
Бажаємо вам успіху, стабільності та процвітання у ваших справах. Нехай усі ваші починання будуть вдалими! Миру, добра і злагоди, шановні підприємці!
Сєвєродонецька міська рада
Виконком Сєвєродонецької міської ради