Ви тут:

Розширено перелік ліків, вартість яких покривається з бюджету в межах програми державних гарантій

07-01-2023
Категорія: 

6 січня на засіданні Уряду була прийнята постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Національного переліку основних лікарських засобів». Її мета – розширити Національний перелік основних лікарських засобів новими препаратами, що були рекомендовані за результатами проведення державної оцінки медичних технологій. Це дозволить підвищити доступ українців до необхідних ефективних та безпечних лікарських засобів, вартість яких покривається за бюджетні кошти в межах програми державних гарантій медичного обслуговування. 

«Українці проходять час тяжких випробувань, щодня зазнаючи втрат від країни-агресора. Ми маємо робити все від нас залежне, аби підтримати наших громадян кожен на своєму фронті. Для мене як для Міністра охорони здоров’я важливо, аби пацієнти мали якомога кращий доступ до необхідної їм медичної допомоги. Уряд прийняттям сьогоднішньої постанови робить велику справу в цьому напрямі. Тепер ліків, які заклади охорони здоров'я зможуть закуповувати коштом державного та місцевих бюджетів, стане більше, а отже більше пацієнтів зможуть безоплатно їх отримати», – зазначив Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко. 

З детальним переліком лікарських засобів, які додані до Національного переліку основних лікарських засобів, можна ознайомитися за ]]>посиланням]]>.

Нагадаємо, нещодавно ]]>Уряд ухвалив порядок реалізації Програми медичних гарантій (ПМГ) на 2023 рік]]> з бюджетом понад 142 млрд гривень. Із них 4,7 млн гривень виділено на реімбурсацію лікарських засобів.

За матеріалом: ]]>Міністерство охорони здоров'я України]]> - ]]>https://moz.gov.ua/article/news/rozshireno-perelik-likiv-vartist-jakih-p...]]>

 

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)