07-09-2016

Розпочинається громадське обговорення щодо реконструкції адміністративної будівлі за адресою бульвар Дружби Народів 32-а – для розміщення вбудованої котельні на твердому паливі. Замовниками даної документації є Фонд комунального майна Сєвєродонецької міської ради.

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися у Фонді комунального майна Сєвєродонецької міської ради за адресою: м. Сєвєродонецьк, бул.Дружби Народів, 32, каб.30, тел.: 4-41-15, 4-05-09.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради за вказаною вище адресою.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Фонд комунального майна Сєвєродонецької міської ради