ReBuild Ukraine: Сєвєродонецька МТГ презентує на міжнародному рівні проєкти відбудови громади

15-11-2023

Другий день міжнародної виставки-конференції ]]>ReBuild Ukraine]]>, що проходить у Варшаві 14-15 листопада, позначився для Сєвєродонецької громади активним відкритим спілкуванням з потенційними інвесторами щодо відбудови громади та реалізації конкретних проєктів, представлених нашою делегацією на виставці: ]]>https://rebuildukraine.in.ua/severodonetska-hromada2]]>

Делегація Сєвєродонецької МТГ відвідала на запрошення павільйони Франції, Швеції, Чехії, де свою продукцію і послуги представляли десятки компаній, які можуть зробити вагомий внесок у відбудову Україні. Чекали на Сєвєродонецьку громаду й біля італійського стенду.

Французьский інвестор повідомив, що вже має досвід відбудови після конфліктів, зокрема навів приклад Боснії.

Ще делегація відвідала експозиції Німеччини, Канади, Данії та Польщі, де також були представлені надсучасні технологій світового ринку - у галузі будівництва, енергетики та машинобудівництва.