ReBuild Ukraine: Сєвєродонецька громада у числі інших громад-учасниць отримала СПЕЦІАЛЬНУ ВІДЗНАКУ

15-11-2023

Другий день міжнародної виставки-конференції ReBuild Ukraine, що проходить у Варшаві 14-15 листопада, став не менш насиченим подіями.

Наприкінці заходу Сєвєродонецька міська територіальна громада, як і всі громади-учасниці, отримала СПЕЦІАЛЬНУ ВІДЗНАКУ за активну позицію у відбудові та залученні інвестицій у громаду заради національного розвитку України. Це вже друга така відзнака за цей рік.

«Дякуємо організаторам і партнерам заходу за відкриті нові перспективи та можливості! Для Сєвєродонецької громади - це розширення інвестиційних зв'язків заради відбудови громади та її подальшого розвитку. Ця виставка надає можливості саме відкритого діалогу з демонстрацією потужностей інвестора, пріоритетів міжнародного співробітництва громади, її інвестиційної привабливості та стратегічні цілі в умовах сьогодення. Так, громада зазнала руйнувань, потребує деокупації та відбудови. За результатами проведених зустрічей ми маємо позитивні оцінки запропонованих нами проєктів, маємо потенційні контакти та підтверджуємо вже налагоджені зв’язки», - зауважив начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк.