Пройшло 32-ге засідання виконкому

14-09-2016

13 вересня пройшло 32-ге засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Зокрема, членами виконкому прийнято рішення про встановлення тарифів на мінімальний перелік ритуальних послуг, які надає КП "Сєвєродонецьке підприємство садово-паркового господарства та благоустрою". Внесені доповнення до рішення виконкому від 23.03.2016 року № 109 "Про затвердження Інструкції щодо розробки міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання".

Одним з рішень вирішено місцем розташування тимчасової споруди «Ділянка під установку торгового павільйону з літнім майданчиком зупиночного комплексу» вважати зупинку громадського транспорту навпроти буд.17 по вул.Новікова, в районі озера Чисте.

Серед інших розглянуті питання щодо встановлення режиму роботи деяких об’єктів та опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради