Пройшло 30-те засідання виконкому

31-08-2016

30 серпня відбулося 30-те засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Першим рішенням члени виконкому затвердили новий склад Адміністративної комісії при виконавчих органах Сєвєродонецької міської ради.

Розглянули два питання щодо врегулювання взаємовідносин ОСББ "БАРВІНОК 5-А" та "НОВІКОВА 21" із житлово-комунальними підприємствами. Зокрема, цими рішеннями передбачена передача вищезазначеним ОСББ з 01.09.2016 р. функції з управління багатоквартирним будинком, із забезпечення потреб співвласників в отриманні житлово-комунальних послуг, з належного утримання житлових будинків та прибудинкових територій, в т.ч. видачі довідок про склад сім’ї та з місця проживання.

Серед інших прийняті рішення про встановлення нових тарифів на послуги СДЮСТШ ВВС «Садко» на 2016-2017 н.р.; затверджений склад оргкомітету, кошторис та план міських заходів з нагоди святкування 73-ї річниці визволення Луганської області від німецько-фашистських загарбників та Дня партизанської слави.

Враховуючи вагомі виробничі здобутки, особисті заслуги у сприянні економічному розвитку міста Єлісєєва Володимира Васильовича, голови наглядової ради ПрАТ «Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс» та з нагоди його
60-річного ювілею внесене подання до Луганської обласної державної адміністрації про нагородження Єлісєєва В.В. орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

Розглянута низка питань щодо опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради