Пройшло 20-те засідання виконкому

23-06-2016

22 червня пройшло 20-те засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради.Порядок денний містив 12 питань.

На початку засідання члени виконкому розглянули та затвердили кадрові зміни у складі постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання.

В ході засідання визначено адресу житлової квартири, реконструйованої з частини будівлі магазину, розташованого за адресою: проспект Гвардійський, 57в, а також надана можливість розробки будівельного паспорту на реконструкцію квартири у двоквартирному житловому будинку та будівництво господарських будівель на земельній ділянці домоволодіння.

Також своїм рішенням члени виконкому задовольнили звернення фізичної особи-підприємця Новохатньої Ганни Казаросівни щодо змін строків демонтажу рекламних конструкцій, розташованих в районі буд. №44 та №55 по пр. Гвардійському.

Проголосували присутні за виділення фінансової допомоги від 100 до 1000 гривень 92 особам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума склала 37850 гривень. Крім того, на засіданні затверджено проект рішення щодо надання матеріальної допомоги на поховання.

Члени виконкому внесли зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сєвєродонецькою міською радою на 2016 рік, яким передбачено приведення у відповідність до собівартості тарифу на послугу перевезення пасажирів міським електротранспортом.

У фінальній частині засідання члени виконкому розглянули низку питань у сфері опіки над малолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради