Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 28.09.2023

28-09-2023

Новолюбівка обстріляна з авіації, Невське – зі «Смерчів», лише з одного армійського корпусу рф цьогоріч дезертували майже три тисячі військових.

«Ворог б’є з літаків уздовж усієї лінії зіткнення. Під ударами і Сватівщина, і Кремінщина. Вчора окупанти оминули лише Білогорівку. Але били по Новоселівському, Надії, Новоєгорівці, Невському, Новолюбівці. Так, у районі Новолюбівки вибухнули дві авіабомби КАБ-500. Обсяг руйнувань уточується. На околиці Невського сталося загоряння сухої трави внаслідок чотирьох обстрілів із реактивної системи «Смерч», – каже начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Із мінометів та артилерії противник поцілив по Білогорівці та Невському.

Втім, зазначив Артем Лисогор, поліцейським вдалося доставити до сіл Красноріченської громади допомогу та евакуювати звідти маломобільного чоловіка, якого госпіталізували до лікарні в безпечному регіоні країни.

Мешканцям Невського доставлено ще вісім металевих печей.

До громади завезено 105 гігієнічних наборів.

Поліцейськими ГУНП в Луганській області спільно з Красноріченською військовою адміністрацією роздано 500 буханок хліба.

До речі, щодо втрат. Вони в окупантів пов’язані не тільки з пораненнями чи безповоротними. Не меншає й кількість дезертирів. Якщо брати до уваги лише один армійський корпус, що бере учать у бойових діях з боку загарбників, то звідти лише упродовж цього року збігли близько 2 800 осіб.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02SAVWbmuEW7JQm4CrYinQyoc8iVd...]]>