Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 26.05.2023

26-05-2023
Категорія: 

Авіацію, артилерію та піхоту загарбники спрямували на Білогорівку, росіяни звернулися до окупаційної влади Сєвєродонецька зупинити ганебне голосування щодо нового герба міста, жителі Борівського за три місяці так і не дочекалися допомоги після затоплення.

«На обох напрямках нашої ділянки фронту противник не припиняє спроб покращити тактичне положення. Загострює ситуацію в Білогорівці, яку він намагається штурмувати щоденно. Вчора росіяни били з гармат і систем залпового вогню, завдали авіаційний удар по населеному пункту, пішли в атаку піхотою. Та наші воїни, які відчайдушно боронять селище, зупинили ворога», – поінформував Артем Лисогор, начальник обласної військової адміністрації.

Крім Білогорівки загарбники відкривали вогонь в бік Стельмахівки, Макіївки, Невського і Діброви.

Навіть російські знавці геральдики обурені низькою якістю робіт, на початку тижня запропонованих для голосування на визначення окупаційною владою Сєвєродонецька нового гербу. Нагадаємо, що раніше цю подію вже оголосили соромом перед засновниками міста – хіміками та будівниками.

А вчора навіть представники країни-агресора звернулися до місцевих псевдокерівників аби зупинити голосування по обранню герба Сєвєродонецька «та не ганьбити своє місто такою символікою, що бездарно підготована дилетантами».

Стосовно дилетантів в окупаційній адміністрації погоджуються і жителі Борівського, що поблизу Сєвєродонецька. Ще наприкінці лютого вони звернулися по допомогу після затоплення вулиць населеного пункту ґрунтовими водами.

Їх почули через місяць, оглянули ту територію селища, куди можна було дістатися наземним транспортом, бо іншого в них нема, і наказали очікувати на рішення.

Воно прийшло самостійно. За тиждень до літа, коли вода, що три місяці стояла на вулицях, почала відходити. Втім, вона ще залишається на подвір’ях і у підвалах будинків. Сама зійде.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02knQCMq59RHjLzhVqsFQNF8JWGd9...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет