Ви тут:

Письменниця із Сєвєродонецька Світлана Талан провела творчу зустріч у Рівному

26-05-2023
Категорія: 

В центральній міській бібліотеці Рівного відбулася творча зустріч з Світланою Талан - відомою українською письменницею, володаркою титулу "Золотий письменник України", неодноразовою лауреаткою конкурсу "Коронація слова", володаркою нагороди "За кращий роман на гостросоціальну тематику". Журнал "Фокус" визнав Світлану Талан однією з найуспішніших українських письменників.

Твори Світлани Талан надзвичайно популярні в Україні та за її межами, бо вони виписані з життя. Недарма вона пише в жанрі "реальних історій". Герої її книг - сильні особистості, які навіть у найскладніших життєвих ситуаціях не втрачають людське обличчя.

Пані Світлана розповіла присутнім історії створення своїх романів: "Розколоте небо", "Оголений нерв", "Сафарі на щастя", "Де живе свобода", "Душа Ніколь", "Букет улюблених квітів"... Ці книги- про непрості долі людей, про надії і втрати, про боротьбу і силу волі, про помилки, вічні пошуки істини й непереборне бажання жити. Розповіді письменниці було проілюстровано переглядом буктрейлерів.

Також авторка розповіла про свій дебютний роман «Коли ти поруч». У книзі розповідається про дівчину-медсестру, яка, рятуючи життя іншій людині, інфікувалася ВІЛ. Світлана Талан зауважила, що в основі книги лежать справжні життєві долі. Узагалі, письменниця переконана - їй щастить на цікавих людей, котрі надихають творити і писати.

Приємною новиною став анонс книги Світлани Талан для дітей «Чорник і Білик», написаної у співавторстві із сином Сергієм. Письменниця повідомила, що планує створити цілу серію для малюків «Ростемо разом».

Письменниця із задоволенням поспілкувалася з присутніми, відповідала на їхні запитання, розповідала про власне дитинство, творчість, життя в окупованому Сєвєродонецьку (де вона мешкала довгі роки), волонтерську діяльність, плани на майбутнє.

Всі охочі із задоволенням придбали улюблені книжки, ще й з автографом та теплими словами від авторки, робили фото на пам'ять та дякували письменниці за отримані емоції.

 

За матеріалом: ]]>Центральна міська бібліотека Рівненської ЦБС]]> - ]]>https://www.facebook.com/groups/1679189279002139/posts/3427767487477634]]>

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)