Про призов громадян на строкову військову службу

19-08-2016

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Військового комісара Сєвєродонецького міського військового комісаріату

(з адміністративно-господарської діяльності)

15 серпня 2016 р.                                 м. Сєвєродонецьк                                       №186

Про призов громадян на строкову військову службу

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» та Указу Президента України №122/2016 від 29.03.2016 р. в жовтні-листопаді проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю м. Сєвєродонецька для призову на строкову військову службу під­лягають усі громадяни 1998 року народження, яким в період чергового призову виповнюється 18 років, а також громадяни, які народилися у 1989-1997 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Сєвєродонецьк, Луганської області, вул. Богдана Ліщини, 4 в назначений час з документами, що вказані в особистих повістках; які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу зобов’язані прибути в міський військовий комісаріат 12.10.2016 р., маючи при собі документи, які свідчать особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу, тимчасово перебувають на території м. Сєвєродонецька, зобов’язані негайно повернутися на місце постійного проживання та з’явитися у міський військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» керівники підпри­ємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову на строкову військову службу і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

ТВО військового комісара Сєвєродонецького міського військового комісаріату майор В.О. ЩЕБЕЦЬ