Про досягнення та виклики сьогодення говорили на міській серпневій педагогічній конференції

29-08-2019

29 серпня у міському Палаці культури відбулась традиційна міська серпнева конференція педагогічних працівників.

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

До президії увійшли в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, заступник міського голови Ірина Степаненко, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко, директор Департаменту освіти і науки ЛОДА Юрій Стецюк, начальник відділу освіти міськради Лілія Талдонова.

Привітав з початком нового навчального року  в.о. міського голови Вячеслав Ткачук і подякував освітянам за їх невтомність у вихованні майбутнього покоління:  «Городская власть, депутатский корпус будут и дальше делать все от нас зависящее для развития образования в нашем славном городе. Мы работаем на созидание и развитие, потому что наша команда – это патриоты города. Мы – северодончане - ваши ученики, которых вы воспитали и вырастили».

Традиційно поздоровив участників конференції представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко: «От имени депутатской группы «Северодончане» примите искренние поздравления с началом учебного года и участием в педагогической конференции. Здесь присутствуют лучшие в области педагоги. Это показывают высокие результаты. Большие слова благодарности вам за то, что вы отдаете нашим детям часть себя, часть своего сердца. Спасибо вам за это огромное, с праздником вас

Почесні гості провели церемонію нагородження. Грамотами відзначили навчальні заклади міста, які за підсумками ЗНО-2019 року увійшли до першої десятки найкращих навчальних закладів Луганської області. Флагманами в освітній галузі міста є:

• Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей (директор  Скурідіна Олена Анатоліївна);
  • спеціалізована середня школа № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов (директор   Гладка   Марина   Іванівна);
  • середня загальноосвітня школа № 10 (директор Простак Наталія Володимирівна).

З вітальним словом звернувся директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк, який відзначив чималу роль сєвєродонецької освіти в області.

До учасників конференції звернулась начальник відділу освіти міськради Лілія Талдонова. Вона зосередила увагу на головних досягненнях освітян і закладів, успіхах вихованців і озвучила виклики сьогодення задля розвитку освіти у нашому місті.

Виступи учасників конференції продовжили захід, після чого традиційно підбили підсумки міської серпневої конференції педагогічних працівників – 2019.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере